Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Tudod hogy van ez,hirdetted a DT-t nem tudom mennyiért,levetted mert sajnáltad olcsóbban,annyiért meg akkoriban nem kellett senkinek! Én is sajnálom még 10essel olcsóbban,amikor 190ért hirdettem,levittem ennyire! Diszkóba nem szokásom járni,sajnálnák 10 000et elba**ni italra...
pl. amikor a dt-t vettem, 150 ért hirdette a tulaj. Majd megnézetem ,mondtam neki ,hogy nagyon tetszik a gép ,és nekem ez kéne. Majd lehelyeztem az ülésre 6 db Deákigazolványt, és mondtam neki ,hogy ennyit adok érte./ezt sokkal kultúrálltabnnak tertom ,mint a hülye szövegeket/ Gondolkodott rajta, majd meg is tehettem az első 40 km es túrámat este 9-10 felé

micsoda büszkén gurultam be vele a házelé azon a kellemes 2009. aug. 13. ai estén...
Látod milyen "süti" vagy?
Mondtad volna nekik, vigyétek 160-ba oszt jóvan.
Elvitték volna, neked is le lett volna a gond.
10 ropival nem váltod meg a világot....
Egy diszkós este alatt elmegy, főleg ha csaj is van a dologban....akkó meg miről beszélünk...?

Csak megy a nyívás egész este 20 ropin, meg hogy szemetek a vevők....
Ha vennél motort később, remélem az eladódra találsz....
Ezt nem tudtam,hogy így van használt autó/motornál is! Mostmár ezt is tudom,szerencsére még 1 vevő sem panaszkodott vagy hozott vissza motort:)
Akk meg lehet ekkora kereslet sem lenne rá! Felteszem 180-190 ért lehet nem keresnek! Így meg legalább érdeklődenek! Kari nem biztos,hogy "rosz" tényező! Lehet vki tehetősebb motort akar venni a gyereknek! Vagy kari után esetleg még több pénzhez jut az addig gyüjtögető srác! Itt nem a szépség a hangsúly...de műszakilag is korrekt....Eladni nem sürgős ráér...bár jobb minnél előbb letudni!
Ez akár használt személyautó vásárlásnál is így van.
Ezért csinálja tetves kereskedő:
Nevedre írom.
Adás-vétel után eltelik 1 hét, mire megkapod a kocsit....oszt mehetsz jogilag a faszba....
Megnéztél 1-2 hirdetést, és az alapján ítélsz.
Igen van 1-2 hülye, aki százezreket akar a szarrá lakott fosáért.
Ezek azok a hirdetések, amiket hétről-hétre látsz.
Viszont volt fent 1 DR 600, 99-es, 350.000.-ért, papíros!
3 napig.
Viszont a tied a "reális" ár.
Mert szép, ezért cuppantak rá "ilyenkor".
Gondolj bele, válság van, és lassan itt a kari.
Kevesen vesznek motort.
Hirdesd drágábbra, hogy alkudhasson kicsit a paraszt....
Úgy tudtam,hogy új termék vásárlása esetén van ez a lehetőség!
A jog nem tudása, nem mentesít a használata alól.
Olvass utána....
Vélemény céljából írtam ide is fórumra...ha meg engedtem volna 150-160ért már eléggé sajnálnám,annyiért elég csúf motorok mennek! Ha meg kell rájuk vmi ami erre nem pl gumik,láncszett...stb...+10-20 000forintok...
Nyílván vannak nem teljesen 100-as emberek. :)
Más azért "nagy" összegekből alkudni,meg más kicsi pézből,szerintem..lehet más másképp gondolja! Itt annyi volt a bibi,hogy már tellón is azt mondja a srác apja hogy nem reális az ára! Itt meg bevallotta,hogy nem ért hozzá,nem tudja mi mennyi...akk mi alapján dönt,hogy irreális? Mielőtt jöttek megmondtam szem alku nincs! Kézvédő képen is látszik,hogy nincs...engem az nem hat meg mennyit utaztak,azt is tudták hogy nem 50es....Ezt a szöveget alku céljából adták elő!
Vásárláskor abból szoktam kiindulni, hogy én is a minimális ár fölé tartom az árut. Megpróbálok alkudni. Ha nem enged, akkor nem enged, nem vesztettem semmit. De ha meg mégis enged?
A Dt-m is 540-ről indult asszem, vagy 550... Valami ilyesmi. Aztán 450-nél lentebb nem akarta engedni a faszi. Végülis annyit adtunk neki, de 30 valahány ezer forintnyi castrol olajat adott hozzá. Na meg induláskor még utánunk szaladt, és 2 első lánckereket adott. Rendes volt. Ja, vasárnap vettük a gépet, nem vittünk adás-vételit, a faszinak se volt, meg nyomtatója sem volt. Az utcában mindenkit végigtelefonált, senkinél se volt nyomtató. Oldjuk meg... :D De rendes volt a tag, egyből kocsiba ült faterommal, és go be a városba. Végül a teszkóban nyitva volt a Telenor bolt, és ott a csajszi kinyomtatta. Kértek faterék 3 példányt, a csaj kinyomtatott 10 példányt, és nem fogadott el semmi pénzt cserébe. Rendes volt ő is. Mindenki azt akarta, hogy DT-m legyen.
"Hozzátéve azt, hogy ha 72 órán belül meggondolja magát a vevő, köteles vagy visszacsinálni az adásvételt." Ilyenről én nem tudok...
ha 72 órán belül meggondolja magát a vevő, köteles vagy visszacsinálni az adásvételt----Ez micsoda? Amúgy nem sok 170 nél 20 ropi alku ha 170 et irányárnak rakja fel. De ő 190 től kezdte ugy tudom... Am az én DT-m 150 ről indult és 135 hoztam el. Már 230 fele van.
Viszont ha megnézed a piacot,mit hirdetnek 130-200 között...Illetve FIX áran hirdettem,tehát alku ott már kizárt! Adásvételire nem írtam ccm et( Honda CRM)! 125 2T sok fut 50ként alig alig akad rendszámos! 600as meg semmiképp nem használható 50nek,mint ahogy az sem,de Te is érted azért a lényegét!
nekem 190-röl indult a kis 80-as Tőlem 20 km-re volt a motor...de el tudtam hozni 178-ba :D
Az én 420 ezer ft-os DT-m 540-ről indult... :) Én azt vallom, hogy alkudni kötelező. Ha én adok el valamit, nálam is szoktak mindig. Aki meg nem, az áron felül viszi el, mert balfax, és jól járok. :D
Szia.
Nem bántani akarlak, de Te meg a másik véglet vagy.
Ők belealkudták volna az üzemanyagukat, és relatíve 0 szaltóban lett volna a mocijuk.
Szerintem 170-nél nem olyan sok 20 ropi alku.
Hozzátéve azt, hogy ha 72 órán belül meggondolja magát a vevő, köteles vagy visszacsinálni az adásvételt.
Jogilag ez van.
Cigánykodás?
Nem hinném.
Mindig az a cigány aki a másik oldalt áll?
Én sokkal többet alkudtam a Détémből.....:)))
Neki kellett a pénz neked meg nem: ennyi

Mellesleg ha ráírod az adásvételire hogy 50-es, azzal okirathamisítást követsz el.
Viszont másképp nem fogják elvinni tőled.
Erre majd figyelj azért oda.
2K körül 600-as 4T-k vannak, amik ugyanilyen papírnélküli hobbymotorok....
Nem kötöszködésképpen írtam, csak gondolkozz ezen kicsit.
Jócaka.
Hello!

Nincs meg valakinek a DT 80 LC blokkjába való szimeringek méretének listája?
Cigánykodó hüylékkel nem kell tárgyalni.
*nem kérdeznél rá?
bocs, elírtam
Ha Te mindenhol azt látnád-hallanád egy típusról hogy 6 sebességes váltója van, egyik hirdetésben (amit pont kinéztél) meg csak 5 sebességesre van írva, ne, kérdeznél rá? Ugyanez.
Azért ott már lehetnek gondok, ha az alapján választ motort, hogy a hirdetésben hány lóerő van írva.
Mond meg neki, azért 29ló mert még nem kaptak idén zabot...