Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

itt van a mi megmentőőőnk! :D helló! szeretném kérdezni hogy neked menyibe volt kompletten? meg pár tanácsot adhatnál...meg akkor már egy MSN címet is...óó nagyon örülök hogy még itt vagy :)
de a hátsó az tuti nem a gyári felnije... mert ez túl széles hozzá..de nekem nagyon tetszik.. csak kell keresni két jó ráfot..meg aki befűzi..meg sárvédő meg ilyenek.. szerintem olyan 40-50böl megvan nem
Hát...
Ha egy évvel ezelőtt kellett volna a szett akkor megbeszéltük volna mennyi.
Hátul dob van meg lánckerék. Ez úgytudom, hogy hátul a gyári 18as felni, és előre befűzetett valami vékonyabb 18as ráfot, szóval így elég olcsó. Egy bontott ráf megvan néhány ezerből, használt gumi szintén. Egyébként itt fórumon készült, Slim nevű felhasználó által.
ez most hátul is tárcsás?:O vagy mi?mert nekem ez nagyon bejön! kb egy ilyet menyiből lehet kihozni az enyémre?
Bezséltem egy szakival, aki próbálta felesben és tisztán is.
Tisztán tényleg nem jó, kicsapódik mindenféle olaj.
Felesben viszont a benzinnel való önkeveredő hatás műkszik.
Én majd átállok ha nem lesz más. Közlekedésre úgyse nagyon használok gépjárművet :)
Felesről én is azt hallottam hogy jól keveredik...
De sima e85-el állítólag nem, hát én nem tudom, ezt nem próbáltátok?
Ez nem így van.

Az általunk próbált olajokkal kiválóan keveredik a feles benzin-e85.
Pl elf moto xt2
Kössz az infót!
20-as vagy 22 es a tengely
valamelyik nap azon godolkoztam hogy a 80-as hogy nézne ki sm szettel. Szerintetek?
Én is erre írtam. Hogy ennyibe kerül, és ez sokkal nagyobb váltás mint az 50 helyett fojtott 125, tehát ide is elég lenne ennyi...
Szívócsonknál beporlasztott olaj esetében egyáltalán kell, hogy keveredjen az üzemanyaggal az olaj?
Nincs olyan 2T olaj ami keveredik vele(E85)...itt a nagy bibi! Hosszú távon kitudja mi lesz a következménye! Ugyanakkor 30-40%al nagyobb fúvókák,többet is fog enni belőle mint benzinből! Alig alig lesz különbség így árban...sorolhatnám még a hátulütőit!
Csak nehogy a benzincsap tömítésedet egye majd ki xD
Csak én azt írtam, hogy M és B kategóriáról A1-re legyen olcsó különbözeti.
Viton anyagú szimeringet kell bele venni( barna színű), 1000-2000 Ft körül van darabja, az bírja. Az NBR (fekete) nem, vagy nem túl sokáig.
Hallotam, hogy az E85 megeheti a főtengely szimeringeket. Erről ki mit tud? Ilyen simson, pancsi, jawa irásoknál olvastam. A mostani új szimeringeket is félteni kellene? Valószínüleg átállok Etanolra...mert 350 felett van a benzin.
Nem erről van szó. Láttam egy jópár ilyet, meg barátnőm apja rendszeresen jár át bécsbe, és ő is ezt mesélte, hogy elég sokszor előfordult már hogy a saját országukban szépen vezettek, de amint átértek ide elkezdték tolni neki...
Na azért a külföldi rendszámos magyar sofőröket ne soroljuk külföldi sofőrök közé.
Nálunk beköltözött pár idősebb német házaspár, vagy egyedülálló férfi a faluba. A falu túlsó feléről, vagy éppen a tanyavilágból kocsival járnak be kocsmázni. Azok minden nap isznak, de valahogy még sincs még egy rohadt karc se az autójukon. Ők tudnak úgy is értelmesen közlekedni. (Jó persze a falun átdöcögést, ne soroljuk a nagy közlekedéshez... De azért mégis jó viszonyításnak.)
Ráadásul ugye kicsiny hazánkban elég sok baleset van az ittasvezetésből. A legnagyobb gond ezzel is az, hogy aki kőalkoholista, és a tanyáról szakadt fék nélküli zsigulival, meg trabanttal jár be, azt már nem tudják hova büntetni. Jogsija sose volt, vagy ha volt már elvették. A másik eset az atomgazdag 7-es Bömbivel járó tag, aki csatt-részegre issza magát, de még mindig van jogsija. Biztos nem azért, mert 2-3 db húszezrest használ jogsitartóként... És akkor valahonnan mégis kell kiszűrniük az ittas-vezetőket, mert ezekkel eddig nem tudtak mit csinálni, hát megbüntetik a szomszédomat, mert 2 sört megittak a haverjával, és a bicikliúton tekert hazafele délután... Sőt, elismerem mi is jöttünk már haza haverokkal buliból ladával úgy, hogy mindannyian ittunk. Nem is keveset. Na de a disco mellett van egy földút, ami az utcánk végére lyukad ki. Na most ezen végigjöttünk kb. 20 km/h-s tempóval. Ha lenne esze az embereknek, és nem kezdenének el vagizni még részegen a disco előtt, meg bemutatni évi 150 km-nyi vezetéssel bedrogozva, piálva, hogy fater Passatja kiviszi a 190-et is... na talán nem lenne ennyi gond.
Másik téma, hogy ezeknél is legtöbbször a vétlen húzza a rövidebbet. Egyik ismerős csajszinak a bátyja most halt meg 1 hete. 28 éves volt. Kunszálláson ült a kocsijában, egy részeg BMW-s meg beledurrant... Ha pénzes a csávó, akkor lesz egy stohlbuci eljárás, és ennyi.
Naja... Viszont volt barátnőm mamáját "ők" ütötték el kocsival, engem "ők" szorítottak le az útról, stb, stb. Akkor hogy van ez?
rs 50 2005 évj. 8000e km,Sportkipufogó áron alul! Nagyon szép állapotban eladó 215eFT! a héten ennyi utánna 300e.............06706574245 csababoy0@t-online.hu
http://sportmotor.hu/motoros_k...
Igen, ez van a németeknél, az osztrákoknál, városban nagyon szépen betartják a sebességet, de nézd meg őket amikor átlépik a Magyar határt
Szerintem valami rossz kisugárzása van itt a földnek, vagy nem tudom