Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én sem mondtam ezt, sőt szerintem direkt nincs is ott az előzmény, hogy egyáltalán válaszoltam volna valaki írására. Az állítólag meg azt jelenti, hogy mondta valaki. Akkor még tervben sem voltam, nem láthattam az övét. Nem ugyanaz, mintha azt mondom: lehet, hogy úgy volt, de az is lehet, hogy nem.
cagiva mito evo 125 eladó cserélhető Rs 50,Yamaha TZR 50,STb..

info: ms& mail: csababoy0@t-online.hu
mitooo Evo KAtt!
nem cáfolok semmit, csak én még olyat nem láttam és attól hogy én nem láttam attól még lehet, de ez is csak állítólag.......
Fater régi p20-asán anno egy "tuning" alubordás perselyes henger volt, állítólag az is keménykrómozva volt.
láttam, csak vashengert krómozva nem
Gyárilag keménykrómozott is csak aluhenger volt még a nikasil elött, de ezen ne vesszünk össze, mégis csinálnak vasra vagyis hát pontosabban krómozott vasat, alut (pl felni) biztos láttál már. :)
YAMAHA DT 80 ALKATRÉSZEK ELADÓK !

AMIK MEGVANNAK MÉG :

- fordulatszám mérőóra, lendkerék, főtengelyem hajtókarral, de az cserére szorul (kotyog), első fékbowden, hűtő, hűtőidom, lábtartók, láncvédő, blokkvédő(haspáncél), csomagtartó +a hozzátartozó idom, első teleszkóppár, hátsókeréktengely(láncfeszítők is), első sárvédő,

+ lehet van még 1-2 apróság, de nagyjából ennyi !

+ postázni tudom

+ képeket is tudok küldeni

Elérhetőségeim :

Mobil : 06303462198
E-mail : gabi910617@freemail.hu
E-mail 2 : gabi910617@citromail.hu
MSN : gabi910617@freemail.hu
de az nincs itt, hogy hüvelyre, vagy vashengerre, de ott van, hogy alura
Pl ők is csinálnak:

Omega motor
Amit nem tudok, azt nem cáfolom meg, amíg nincs rá bizonyosságom, tehát lehet
Csinálnak, a lent linkelt ablakolt persely árának csupán a 2x-t kell kicsengetni és a babetta hengerére is felhúzzák a nikasilt.
abszolult lehet, mert ehhez nem értek, de már biztosan nem csinálnak ilyet
Elektrolizissel viszik fel, mehet perselyre is. Van is ismerősöm, aki keménykrómoztatni szokta a perselyét. Még nikasil elött használtak keménykróm bevonatot, sajnos az sérülékenyebb. Lepattogzós, de jóvla olcsóbb.
köszönöm .... mert kaptam 1 lcII blokkalját de ezek szerint nem lesz belőle tartalékalkatrész bázis....affene... pedig olyan szép lett volna....mégegyszer köszi.
ott meg a furatközép más
Hát nem egyforma, még a felső tűgörgő is az egyiknél 16x20x20-as, a másiknál 16x21x19-es
ÉS az LC-k ben is van kétféle
az lc II asszem 89-es....
kérlek mondd meg nekem hogy az lc II és az 1995-ös R főtengelye kompatibilis-e? vagy valaki aki képben van ......köszönöm...
Ha nem értesz hozzá, nem baj, senki sem úgy született, hogy villáskulcs volt az olajos kezében. De ha információ kell írj egy -emailt és ha tudok ingyen segítek, ha tudok, mert én sem tudok mindent, sőt.......
köszönöm.....most idegessé tettél.....de tudod aki nem ért hozzá (pl én) sokmindent benyal.....mégegyszer köszi....
sajnos nem az, mert hüvelyre nem lehet felvinni a nikasil réteget, azt csak alura viszik fel
Úgy néz ki sikerült megcsinálni a powert! Újraforrasztottam új kábelekkel az egészet és most jónak tűnik.
alégszürőt is kihagytam 3,5e kb......
it.....http://robogotuning.hu/spd/152...
ha meg nem nikazilos átbaszott a szerelő... akkor elnézést....
előkerestem a zacskóját igazad van csak 2940....bocsi de mondtam h durván ennyi......