Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Egyenlőre nem tudom még, komplettan érdekelne?
Hali

miért lett eladó?
illetve mennyiért?

Üdv
Jóhogy....40et hagytam ott a citybike-ban, meg az aunerben tegnap
Eladóvá vált a dt-m.
Egyenlőre egyben árulom, de ha nem akar elmenni, akkor bontásra adom a fejem.
Alkatrészek előjegyzése itt:)
Szerintem gázolaj sem az igazi, kb annyiból jobb a wd40-nél hogy sokkal olcsóbb, viszont hiába ken mindkettő jól, idővel, ha lassan is, de elpárolog. Ha már áztatás, mert olyan, akkor jóféle fáradtolaj, vagy injekcióstűvel mellényomni friss olajat, illetve még a láncspray sem szar.
Hülbert miller.
A wd drága, a gázolaj meg nem.
Jövő héten nekilátok...sztem kifúvatom kompresszorral, aztán mondjuk WD utána átfujatom megint... és megint WD...
És még szivató is van. Bowdenekkel tényleg csinálj valamit hamar, mert gondolom nem olcsó hozzá egy pár :)
Kész a motor! Wháááá!
Srácok nem tudjátok a 125ös lc2es dt karbijában a poháron mi jelzi a benzinszintet? Semmit nem látok ami azt mutatná.
A krómozás hátránya, hogy még a ncasilnál is sokkal jobban szeret leválni, gyakorlatlag ettől nem terejd el.
Tökmindegy a felület, mivel a hőtágulástól pattan meg, és válik le.
Magánban ha jó tudom 3 párat öntettek.
(napi kapcsolatba vagyok azzal aki kilopta a gyárból egy htvlglre a kokillát:)
Két párról tudjuk, hogy hol van, és egyik sem krómos.
HA nagyon túréztatnám magam, szeritnem meg tudnám tudni, hol a harmadik pár.
Esetleg valakinek matrica? KB. 25X15-ös
Jóféle műanyag, nem kopik, nem ázik le.
2100/db küldöm postán.
aki megfizeti annak szinte minden megoldható
mindkettőre lehetséges. csak baromi költséges. Gyakorlatban nem éri meg.
de könyörgöm, itt nem az a kérdés, hogy krómoznak e vagy sem, hanem, hogy vasra, vagy alumíniumra?
Pesti Attiláék is krómozzák, ha jóltom. Vagy valamelyik hengere krómozott, az tuti.
Ennyit tudok Hogy aztán mennyi a legenda és a tény...
Ez egy pilótáé(?) volt kecskeméten vagy nagykőrösön. Egy gokartban használta a blokkját, és úgy lett átalakítva. Aztán visszakerült egy motorvázba. Nekem keménykrómot mondtak. Sztem magánszektor az egész.
Hello. Ha érdekel nekem van R-es dt-hez való kuplungbowdenem.
JAh, és biztosan nem volt keménykrómozva,hacsak nem valaki maszekban, de az igen kevéssé valószínű.
Ki volt neked a faterod?

nem oylan sok p20 aluhenger van.

HA akarod megkérdezem, hogy darabra mennyit öntöttek, de 15 alatt van.
Összesen.
MAszekban készült 3 darab, abból kettőnek a sorsa ismert.
nekem ez van ezekkel a méretekkel
http://robogotuning.hu/spd/M19...
Helló mindenkinek.az lenne még a kérdés hogy milyen hosszú a 25ös dt kuplungbovdenje méreteket tud valaki sajna nem vagyok a gépem közelébe hogy megnézzem köszi