Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Üdv!
2000-es körüli évjáratú DT 125 R fordulatszámmérőjét fel tudom rakni '04-es évjáratú DT-mre? Tehát felfogatások stimmelnek, ill. be lehet kötni?
Köszi előre is!
Akkor írja azt, és nem flegmázzon!
A kutyacsontra már én is gondoltam, ám az jelenesetben nem megoldás.
és mivan? ha másnak is van tapasztalata ezügyben?
Van egy bontott cserépkályhám, nem érdekel a telefonért?
nem beszéltük még le msn-en ?
Remélem nem bánod, h két e ember véleményére maximálisan adok.
Akkor mennyit kérnél kp-be?
Amúgy nokia 5300 lenne 20as. Ha valakit érdekelne a telo elado!
igen,az vezérli a powert is :)

2rh-s,kocka csatlakozós cdi

Üdv
Hali

attól függ,milyen telefon lenne?
bár most inkább kp kéne,mivel lassan tél,aztán blokkot kell húznom...
Üdv
elvileg azt mondja a szerelő,hogy ez a cdi állítólag vezérli a powert is?
Mindenesetre 99-es a motor valami 3b00 van a vázon.Egyébként mit kérsz érte
Igen főképp neked akartam írni csak nemvoltál msnen
Mit kérsz érte vagy csere telora nem érdekel?
Hali

de,nekem van már 3!
elhoztam a sráctól,eredeti lc2-be való
nekem meg megvan az amit beszéltünk,tzr-é...

125r-hez pedig van cdi-m...(megvettem,de nem az én motromhoz való )

Üdv
Minek válaszolsz neki? Ő GI és MZOLI-t kérdezte.... ha meg van itt valakinek pont dominátrohoz való emelője GI és MZOLIN kivül akor meg igy járt.....
Remélem nem baj ha én válaszolok. Alacsonyabbra engedni a kutyacsont hosszának változtatásával szokták. Szerintem így emelni is lehet.
GI / EMZOLI!
Egy érdekes kérdéssel állok eléd...
Akarok emelni a dominatoron... lehetséges, hogy valamiféle távtartót gyártani a központi teló tetejére? Mert az állító csavar végállásig van tekerve, viszont így is alacsony nekem.
Ötlet?
Vedd le a hangtompítót és fúj bele, ha nehezen tudsz átfújni rajta akkor már meg is van a gond, úgy csinál a motor ha lenyelezed mint amikor a sor4 es 4T-k tiltanak?
membrán szerintem nemtud "kiszakadni"...
Srácok nincs vkinek elfekvőbe gy LC2es dthez powermotor elektronikája? Az a doboz ami rámegy még a pmotorra!
Lehet membrán is nézd meg nincs e kiszakadva..
Sziasztok!
Nekem egy olyan gondom lenne,hogy van egy 99-es dt125r motorom amit hibásan vettem. A hiba oka menet közben kihagy. A motort elvittem szerelőhöz aki a karbit kipucolta,beállította kapott egy új levegőszűrőt( most szépen pörög) de még mindig a fent említett hibát produkálja.A szerelő elkezdte kiméregetni a villamos részét ami szintén rendben van kivéve a CDI mert azt állítólag nem lehet kimérni így ő arra gyanakszik. A kérdésem az lenne,hogy valóban okozhatja e ezt a hibát a CDI? Már lassan 3 hete áll a motorom és kezdek befordulni. Sajnos CDI-t kölcsönkérni nem tudok,hogy valóban az e baja vagy sem. Mert ha most beruházok egy ilyenre és mégsem ez a hibája akkor kidobtam egy rakást pénzt. Aki tud kérem segítsen.
valaki megtudná mondani hogy a yamaha dt 125 r membránlapjáról ha levágom az egyik lapot a 3-ból jólessz az LC2-esre? vagy egy LC2-es membránlapjainak a méreteit megtundá valaki írni?
HA gondolod, még megoldhatjuk a reiseres témát, van akkus csavarozóm!
.)
Akkor már értem, miért mondják ránk, hogy őrültek vagyunk. Mi is már tervezzük a következő kirándulást. Komoly helyszín lesz...
Majd kérdezd meg Babikát, hogy hogy nézett ki az én lábam. Protektor ide oda. Bár abban tök jó volt, hogy nem kellett egy kiló reisert belehajtani a lábamba, de 1.5 hónapig nem ment járás. Nem tört semmi, szövetek sem szakadtak szét, de az érrendszer "kicsit" roncsolódott az ütéstől. Pár injekciót toltam magamba. Valahol van is róla képem. Példaértékű. Highside volt :) Sőt mitöbb, a mentőbe bevonszoltam magam, adtak injekciót és még utána versenyeztem is. Hazafele már persze fájt, mint a barom, arra lettem figyemes, hogy a kötés reped szét a lábamon. Reggelre meg már ijesztegetni lehetett vele, még a dokik is megijedtek amikor mondtam, hogy zsibbad :) Egy fekete volt az egész :) Aznapi képem van, akkor még csak lilában pompázott.
Sziasztok!
Tudom nem ide tartozik de úgy érzem ezt meg kell néznetek!
Nálam nagyon betett ez a videó, betegre röhögtem magam rajta :

http://kuruc.info/r/22/65342/ a munkás és a főnök címmel!