Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nyilván van ráhagyva, hogy meg lehessen húzni, egyenletesen kell meghúzni, hogy ugyanakkora hézag legyen egy befogó mindkét oldalán.
Nah, így áll most a 22es kormányom a 22es gyári befogóval:
A képek így következnek sorban:
1.2kép baloldali befogó
3.4kép jobb oldali befogó
Mi lehet a baj? Mit kezdjek vele?
Majd meglátom. De azért kösz ;)
Egyelőre a kormányom nem tetszik... nem tom mit kéne vele kezdeni...
szia van folytásom halk is nagyon
szia. javaslatom: http://www.vatera.hu/auto_moto...
ha hülyeséget irtam bocsi csak birka vagyok.....
cső
nekem kiforogja a 11-et is 4-esben, nincs fojtásod?

Én meg azt kérdezném, hogy nektek hány százalékát zárja le a kipufogónyílásnak a power szelep?

kösszi
GI! Mikor érsz rá öt percre? Ma vettem kormánymagasítót, gyári méret. Gyári a kormányméret, de nem fekszik bele teljesen. Megnézhetnéd, h mit csináljak vele!
Köszke!
Szia b nem szeretnélek zavarni csak meggyógyult a fordulatszám mérőm.spirál volt a gond.így már tudom menyit fordul a moci.4.fokozatban 7e .6. ban 6ezret. szerinted? üdv: ernő
Komoly számításokkal kiszámolt, motortuningot hajtottam ma végre a gépen nem bírtam elnézni azt a szögletes öntést a felömlők tövénél, szóval kicsit alakítottam rajta, hogy a keverék részecskék ne essenek hasra. Szerintem az összerakásig be kell szereznem hátra egy ilyen drgaster ktámasztó vasat...

Íme, remélem látszik a before-after:)
valaki tudna feldobni egy képet a 125 LC2-es membránjáról vagy a membránlapjáról? esetleg ha valaki tudja mekkora a membránlap mérete azt is írja le! nagyonszépen megköszönném!
Értem, köszönöm, olyat keresek aminek a fő darabjai megvanna. Pl. haveroméknak van egy rndszámos lelakott xl 600 asuk, henger-hengerfej-dugo hibával ,az tök jó lenne csak nem akarják eladni:(

kössz, üdv!
Igen.
Cső, van egy 1990-es Kawasaki ZX4R vázam, forgalmival, rendszámmal, forgalomból átíratási problémák miatt kivonva, itt eszik meg a pókok. Kerekek, blokk, idomok nincsenek meg, ha a váz kell és papír, olcsóért elviheted, nem tudom, hogy ez-e a cél, vagy működő motort keresel.
20 555 02 76
Szerintem azzal egy pillanat alatt le lehet kapni a tankot is meg az ülést is, így ha szerelni kell hamar megvan. Na de én léptem aludni. Csáó
Meg az a miskároló minek oda a tank-ülés találkozásához?
Elvileg ez egy és ugyan az a motor. Hogy ténylegesen így van-e azt nem tudom. Ja és 18-20 ezer között van, és hallatszik, hogy még bőven lenne benne szufla.
ez is 3 hengeres, mint amiről írnak? mert csak egy helyről jön az illat kifele. a legjobban az tetszik ,hogy 10ezertől indul a fordulatmérő
jah énis a retkes fék miatt estem hanyat xD
Assziszem Durva lehet.
micsoda technika... 14 fokozat , van miből válogatni
A fék olajzás jóóóó!
Na szerelő bácsik...erre valaki valamit? http://2strokebiker.blogspot.c... Itt egy videó is. http://youtu.be/v5SIh9Q2new
Te meg szerintem maradj a repülő modellezésnél,ahhoz legalább van rajz/leírás hogyan rakosgasd össze,azt csak nem rontod el
Hellosztok!
Van egy eladó
gyári DT 125R kipuffrendszerem:
Végdob: 8 ezer HUF
Rezó: 15 ezer HUF
Akit érdekel jelezze!
köszi
ÜDV.
az finom, az a faudi fej, ilyen gömbfej féleség ugye?