Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

tud v.ki ilyet yamahába? és lehetőleg robogóval
Ne igyál mosatlan gyümölcslevet!
Mi a tanulság?
Ide is kirakom!
Okuljatok
Persze meglehetett csinálni csak kényelmesebb lett volna venni egyet és csak belerakni... de a hosszúságát jó lenne tudni?!Nem tudja valaki milyen hosszú az a bovden?
szia, jogos! bocsesz, 125ös blokk!
50-es,80-as,125-ös ? :)
Sziasztok 2002es dt blokk eladó, egyben 45ér,kuplung lamellák nincsenek hozzá, de berúgótengely,kar megvan hozzá, nem csörög,zörög,teljesen működőképes, ezért nem akarom szétbontani, de ha alkatrészben van rá igény akkor széthúzom
Amúgy ez utcai enduro! Ez nem saras sose...kivétel a kivétel!
szerintem egyáltalán nem néz ki jól ezzel a felnicsíkkal. nem illik hozzá ez enduro, a saras felnicsík meg olyan...

de te érzed
Bemész bicajos bótba, veszel méterre teflonos külsőt, meg valami normális sűrűn szőtt hajlékony belsőt, végeket, aztán legyártod.
Nem visel nagy terhet és örökös lesz.
:S
Nemtudod esetleg hány cm volt a bovdenek a hossza?
Már megvettem.... 290 forintból 2 motorra! Amúgy ez szerintem nem teljesen ilyen monster rajlás...mert ennyi erővel egy új festés is monster feelinges dolog, mivel azért csinálod, hogy jobban nézen ki a motor. Nah de majd kiderül, milyen lesz élőben.
Őszintén?


Nem kell rá, tökfelesleg. Egyrészt nem lesz hosszú életű, másrészt szerintem ez éppen olyan, mint a monszteres matricák és társai :)


Jó úgy ahogy van :)
Ügyes vagy a painthez
Vélemény?
Eladó alkatrészek dt 125r-hez.
YAMAHA DT 80 ALKATRÉSZEK ELADÓK !

AMIK MEGVANNAK MÉG :

- fordulatszám mérőóra, lendkerék, főtengelyem hajtókarral, de az cserére szorul (kotyog), első fékbowden, hűtő, hűtőidom, lábtartók, láncvédő, blokkvédő(haspáncél), csomagtartó +a hozzátartozó idom, első teleszkóppár, hátsókeréktengely(láncfeszítők is), első sárvédő,

+ lehet van még 1-2 apróság, de nagyjából ennyi !

+ postázni tudom

+ képeket is tudok küldeni

Elérhetőségeim :

Mobil : 06303462198
E-mail : gabi910617@freemail.hu
E-mail 2 : gabi910617@citromail.hu
MSN : gabi910617@freemail.hu
Egyelőre jó lesz így...sok lesz a kiadásom, ergo erre már nem igen akarok költeni...
Még lámpa meg indexek is kellenek a vasra...és az sem 2ft
Nincs meg a srác száma, de sima lakkozás nélküli megoldás szerintem olyan 10-től indul. Ha szerencséd van, akkor még lehet nem vízbázisú festékje is van.
De akkor te is ott leszel és te szerzed be az anyagot, magyarán te csinálod :) :)
Ja és persze a fősulira a tandíjat is be kell fizetnem...
ASszem nem fényeztetem le most a hondát...autót kell vennem, elviszi a pénzem úgy néz ki... meg persze a védőfelszerelés és a motorhoz az alkatrészek, ez önmagában 50ezer....