Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

d van csak 8300.-Ft
szerintem csapágyboltba biztosan kapsz.
4.10 a gyári, 4.60-nál nagyobbat nem érdemes.
a szimeringszett nincs kimondottan 125-ös lc-eshez?
ja és a postaköltség az mennyi lenne?
ti milyen méretű gumit tennétek hátulra? utcai kéne amivel lehet döntögetni.
Köszi!
szia gedeon!

NINCS
Szia robogótuning!Érdeklődnék ,hogy nálatok van-e DT125R Mikuni karbi 26-28 Levegő csavar sibertű lenne -e a tűn 407 van a levegő csavar 6x1-es.Köszi
Köszi.
Maradok sztem a kereskedésnél. Mert ott nincs postaköltség, ki tudom próbálni, ráadásul azonnal megvan.
szia!
a kipufogó rendzserért mennyit kérsz?
és a gumik?
BR8ES vagy BR9ES, ezt írja hozzá a service manual:D
ha egy helyen akarod megvenni, akkor robogotuning
dt 50 szimeringszettben ugyan az a vízpumpa szimering, de nem tudom megbontani 2000.-ft
Kuplungkar 1300.-Ft
http://robogotuning.hu/spd/L7C...
http://robogotuning.hu/spd
/P4E...
Köszi
Aunerben néztem fox könyökprotektort meg ufo térdvédőt.
Citybikeban meg shox kesztyűt
Össz: 19.000
én tudok!
protektor ing:12000ft
polisport térdvédő:10000(új, csuklós)
kesztyűk:4000ft-8000ft)
ha 3-at veszel, akkor 25 000ft
sziasztok srácok! yamaha dt125lc2-eshez kéne vízpumpa szimering! hol lehet venni? vagy vkinek van?
kérlek segítsetek, fontos lenne, ja és ugyanehez a típushoz kuplungkar!
köszi! üdv:dani
Milyen gyertyát szoktál belerakni?
eladó vagy cserélhető Cagiva freccia c12r tipusú motorom 125ccm
7 sebességes powerszelepes, vízhűtéses
Sziasztok fórumosok!
Egy pár hónapja olyan gondokkal kűzdök, hogy a DT-m (125 LC2) Egyfolytában eszi a gyertyákat, elektronika doboz, trafó kicserélve. A jelenség: Beindítom, szépen bemelegedik, akkor még tökéletes, ha power alatt megyek vele, tökéletes, de amint eléri a powert, akkor elkezd durrogni, nem megy úgy, és néha le is áll, úgy mint hogyha nemkapna elég benzint, nemtudom mitkezdjek vele, és éppen eladás előtt vagyok, és így sajnos nemtudnám tovább adni! Válaszotokat várom, Ádám.
nincs valakinek eladó fékpofa?
Nem jó az R-hez és nincs most arra sem sajnos.
sziasztok! yamaha dt mx 80-tipushoz kellene rajz,és az lenne a kérdésem:hidegen csak tolásra indul nagyon felpörög utána beáll az alapjárat,ezt mi okoza?és hány voltos lehet 6-12?
Ha megvan még az a kis sárga láncvezetőd az első fogaskeréknél, akkor nem tudnál róla egy képet csinálni? Az véletlen nem olyan mint ami a 125 R-en van?
Eladók az alkatrészei a képen látható motornak.
Dt 80LCII...