Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én nem találtam hozzá csak komplett tömítés szettben az 2000 forint környékén van. Én úgy tudom létezik hozzá többféle, de javítsatok ki ha tévedek.
ja, és vízhűtéses...Dt 80 lc 2
Hello!

Kérdésem lenne! Yamaha dt 80-hoz létezik többféle hengerfej tömítés is, vagy csak 1 féle, utángyártott?
Esetleg van valakinek ilyen eladó Bp. környékén? Nem komplett tömítésgarnitúra, csak a hengerfej...
köszi
de valami emberes félét
Majd lesek rá valami kályhacsövet
ezt energy bátyó majd elárulja. nézz szét itt a képesmotoron, multkor valami elég apró pénzé vót egy.
Mondasz valamit, de most nincs fölös 25 rongyom (ennyiért láttam tompító+rezót). Amúgy a fogyasztásra mennyire lenne befolyással? Mert az most elég baráti.
szerintem egyszerűbb szerezni rá egy giannelli kipusystemet ,mint a folytásokkal ügyeskedni.
Viszont ami furcsa az egészben, hogy a fordulat nem megy 7000 fölé. Nyilván fojtás, de mégis ment 100at...Van értelme a fojtás eltávolítással foglalkozni, vagy hagyjam a francba?
Hogy téved e valamennyit az óra azt viszont nem tudom, de én elhiszem neki, amit mutat
Energy gépe hogy áll?
az szép! nekem ilyen mutató szerint 85-90 volt a max.
Amúgy ma, Kerepes és Gödöllő között a mutató elérte a 100at. Büszke is voltam a kis DT-re, megdicsértem
én is náluk csináltattam komplett kuplung bowdent. 15 perc 4800 ft. nem sajnálta/om érte ezt az összeget mert igen jó ,erős vastag bowdent kaptam. írták, hogy jó bele az mz bowden, igaz csak 270 ft ,de többet nem is ér...
Ja igen, majd csinálok képeket az egész kipuffról is. Most sajnos nincs róla képem.
Hali!

Valakit esetleg érdekelne DT-re kipuffogódob? Haverommal csináltunk az én DT-mre házi gyártmányú dobot, és szerintem elég jó lett. Jó hangja van, és igényesen is néz ki. Nem hasonlítanám egy gyárban, sorozatban gyártotthoz, mert nem érjük el házilag azt a tökéletességet, de szerintem elég korrekt kis dob lett. Teszek be képet.
Én nem akartam levágni a gyári dobról az összekötő csövet, így azt is csináltunk. A dob ki van gyapotozva természetesen. Ja meg nem csak ilyen véget tud csinálni, lehet sima egyenes pöcs is, görbe pöcs is.
Ha valakit érdekel, akkor jelezze, és megbeszélem a sráccal.
Nem volt/van valakinek olyan baja, hogy kivágta a hátsó égőt mindig? Esetleg a szar akksi miatt? Fesz.szab.-ra gondoltam de nem hiszem mert a többi az jó....Jah meg az óra világításomat is már másodszorra vágta ki.
2400 +1300 posta költséggel találtam ami kb 8-9 nap múlva érkezett volna...Millió boltot, bontót, szervizt felhívtam és sehol semmi
Az szép....jó drágán jöttél ki. Olcsóbban kijöttél volna ha rendelsz valahol....De mindegy az a lényeg, hogy jó.
Valakit nem érdekel 5db gyári index jó állapotban? 2500ft körül?
Jó sok embernek van kuplung konzolja...de már mind1-is...megoldottam
KM SPIRÁL!

Nem halogathattam tovább, úgyhogy elmentem ide: http://www.bowdendoctor.hu/
Azt mondta a forma, hogy 2500-ért kicseréli a bowdent. Nem így lett, mert leszedte a spirált és a bowden gyakorlatilag kiesett a házból, ez még nem lett volna para, de a másik végét izomból nem tudta kirángatni Úgyhogy 4800ért 20 perc alatt legyártott egy új, teljes spirált. Jó k*rva drága volt, de nem nagyon volt más választásom
FIGYELEM MOTOROS TÁRSAK.Valakinek ah van elfekvőben egy kuplung konzolja, légyszíves nagyon gyorsan írjon, mert az enyém ma eltört és gyorsan kellene egy másik.Előre is köszi Ja és baráti áron gondoltam.
Sürgősen eladó 3 enduró gumi.

Avon enduro 90/90-21 90%os
2500ft

avon enduro 110/80 17. 85 %os
2000ft

metzeler enduro 90/90 21 80%os
1500ft.
e-mail lebar14@freemail.hu
nagyon sürgősen eladók..
Egyébként a rendőrök egyáltalán nem hülyék, ostobaság ezt feltételezni. Szerintem simán tisztában vannak ezeknek az illegális gépek paramétereivel, és ezért ha normálisan közlekedsz, nem hangos a gép ,és bukó + biztosítás van, normálisan kezelik a helyzetet.
És egy toldat is eladó még mindig gyári KTM EXC utcai(új),indexekkel.4e.