Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ha te mondod főnök! Akkor simmeringen keresztül beázott a blokkom.
Hát nem hófehér, hanem mintha tejjel lenne keverve, szürke
Ha szar az aksi, akkor nem mennek idexek, nem működik a duda, vagy pl az index visszajelző, üres visszajelző és nem indul rúgásra csak tolásra...A lámpa tekercsről megy szóval az aksihoz nincs köze. Indul rúgásra?
Mért ha szar az aksi akkor lehet ilyen baja?
Így van!
Jövök ki tegnap a boltból, látom két kék ruhás...az egyik a hengert csekkolja, a másik meg a km órát, egyből lepörgött előttem az életem aztán boltos gyerek oda súgja...ne parázz közterület fenntartók Hátulról yardnak néztek ki...Kérdezi az egyik, ez tényleg viszi a 140et, mondom igen, szakadékban hátszéllel, jó fejek voltak amúgy...meg mondta jó lenne szolgálatinak
Aksi?
a 80 lc2-es motoromon egyszercsak elromlott a világítás,irányjelző és a duda! mi lehet a baja?
Szia! Gerecse motornál érdeklődj szerintem ők tudnak segíteni
Sziasztok!
Segítségeteket kérném!Keresek egy yamaha dt 50-es első lámpát!
Régi motor a képen az van.Még 6voltos.Vagy ilyen régi lámpa kellene vagy valamilyen újabb kiadás csak föl bírjam szerelni rá,vagy esetleg cím,hogy hol találhatok.Előre is köszönöm a segítséget!
Üdv!Tibi!
a víztől lesz fehéres az olaj.Ha benzines lesz nem nagyon látszik különbség,csak a szagán érzed.
Szimó nekem is volt szimeringes, de nem fehér lett az olaj hanem világosabb színű.
szintem enyémben víz sincs és fehér lesz ha beledolgozik a simmeringnél.
A víztől lesz fehéres, szerintem!
Akkor sokall a motorod!
Milyen dugót ajánlotok LcIIbe?125-ös.

mennyibe kerül egy fúrás kb?
Hello nekem van ha érdekel írj emailt ide :

gabi910617@freemail.hu

vagy ide

gabi910617@citromail.hu (küldök képet is) ha érdekel üdv.
2 decivel nem járatnám sokáig, amúgy a blokkban az olaj fehéres lesz ha belemegy a benya, nem?
csá
nekem is ezt csinálta mert rossz volt az olaj oldali simmering.Egyszerűen megtudhatod,hogy biztosan emiatt csinálja-e.Engedd le a váltóolajat és szagold meg,hogy van-e benzin szaga.Ha ebből nem tudod megállapítani akkor csak 2-3 decit rakj bele,azt annyira nem hordja fel a simeringhez és ha ezután nem csinálja akkor simmering.Nekem mire jelentkeztek azok a tünetek,hogy nem pörög ki a motor és beköpi a gyertyát a 7,5 deci váltóolajamból már csak 3 deci volt
Cma motor.hu -n van bontott ott nézd meg
Szia! Nekem is volt ilyen, a tank alatt néz meg a kábeleket, nekem el volt dörzsölődve egy, és egyszer bele ért a vázba így letestelt, egyszer meg nem..és tökéletes volt.
Hali.
Lenne egy kérdésem.
Miért lehet az hogy a motor 6000 -es fordulatig megy meg még húz is utánna meg 6000-től meg elmegy az ereje és a hangja nagyon beméjül. Ez mitől lehet? Gyújtás vagy power vagy mi lehet nem tudja valaki?
Hidegben indítás? Nekem múlt télen -10 fokban is elsőre rúgásra indult szívató nélkül bár voltak akik itt mondták, hogy ez azért bőven nem normális, h -10ben így indul