Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nekem meg el kéne mennem kormányt venni, meg térd védőt azt kicserélni a kormányt, meg vissza húzni az DT elejét mert valami atom módra lement....
Nekem le kéne mosni amocit, meg cserélni főfuvit, állítani az úszószinten, de esik ez a kurva eső......állandóan.
Délután megyek Pöstre, este lesz mire hazaérek, nem tudom mikor csinálom meg "ezeket".
Attól független kíváncsi leszek holnap hogy lesz ebből napsütés...
Nem vagyok negatív!
Pálinkás karbantartásos reggelt kívánok!
Ééééén.
Van még itt valaki?
Mi lett vele?
meghalt a dt-m:(
ne negatívkoggyá

Okés megvárom
Sziasztok nincs valakinek eladó fordulatszámmérő meghajtó spirál.?
Ne tervezzétek ennyire mert akk úgyse lesz jó!
már alig várom
hát most nemigazán mert se a motor nincs itt se az a kapcsoló minden alkatrész meg maga a mocc is nagypapáméknál van. de ha nagyon kell vasárnap tudok feltenni róla ha nem felejtem el lefotózni.
Nagyon remélem ,hogy jó idő lesz, mert ha nem, akkor az időjárás felelős nyugodtan csinálhat magának kistestvért.
szivesenm ,őrülök ,hogy segíthettem
ikszdé
Köszi szépen hogy mondtad a halogén izzót. Ma kimentem motoros boltba és vettem bele való 35/35w os halogén izzót.
VASÁRNAP!

Aki még nem tudna róla: vasárnap közös gurulás! találkozó 11:00 örs vezér tér, árkád mellett a shell kúton!

Programok: hurka-kolbász, ATM vontatás, energy15 erőemelés a Gundelban, ja meg motorzni is fogunk
Nehogymá postázzzá! Felmegyünk érte Pestre a DÉTÉKKEL!
Egy képet tudnál küldeni róla?
Vszínű csak posta.
nekem ok! de hogy veszed át?
Egy 500ast adok érte.
értem és mit érne meg neked? Vasárnap jössz a talira? vagy postán?
Engem csak a kapcsoló része érdekelne amit huzogatsz fel le:D
Amivel leállítod a mocit a kapcsoló rész jó csak leesett róla a fogója amivel tudom kapcsolni.
jaaa az úgy mókás lett volna annyira nem vagyok izom