Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

De én azt hittem, hogy kézzel
el én rángattam de ki autóval húzták a földből
Amikor elkezdtem olvasni hirtelen azt hittem te rángattad el
az ATM-ről jut eszembe hogy multkor nagypapáméknál volt egy fa amit kivágtunk és a kb 300-400kg-os rönköt gyökerestül elhúztam nem mondom hogy meg se éreztem, hogy utánna lett kötve, de elhúzta egykerékre állt és kapart mint a ku*vaisten de elrángattam
Akkor mit szenvedünk az atm-el, a gyúrós srác lecsapja az egész gundelt...igazából végig járhatnánk így egész pestet...mi zabálunk Energy meg üt oszt annyi
nyáron nem gyúrtam így most nem vagyok annyira izom, de kétkézzel azért még menne
de lehet, ezt ki is felejtettem mint hibalehetőséget.
Az baj nem rég lett új nikaciles henger rakva rá METEOR dugóval és kapott új tömítés szettet is ami persze jol belett kenve tömítőpasztával.Igaz utána hütöbe volt olaj mert vízpumpánál összefolyt a víz a váltóval de kilett cserélve kapott új vízpumpa javító szettet és megoldott a probléma de most csak a víz fogy kicsit.
Esetleg nem lehet hogy hajszál repedt a hengerfej?
Energy ilyen gyúrós srác, sztem egy kézzel feltenné a pultra... ugye?
Ki kell rántani, elmegyünk a gundelba felzabálunk mindent aztán fizetéskor felb*sszuk a pultra az a kirántott atm-et azt majd mondhatod, hogy fő úr tartsd meg az aprót te mocskos állat
Hengerfejtömítés rossz, a víztér és az égéstér közt átjárás van. hengerfej le, henger-hengerfej síkot ellenőrizni ,majd új hengerfejtömítéssel összerakni. Így ne használd.
Nem para...Mogyoródon van egy atm elég félre eső részen


bár ennyid dt-vel már egy ATM et is kiránthatnánk...


aztán akkor a Gundelben eszünk valami bélszínt, 69 es évjáratú ír whiskey-vel















drótkötelet tudok vinni....
Hy! Vki tud mondani arra vmit hogy mért lehet az hogy mikor levettem a toroknál a kipufogot (DT 50) akkor viz jött ki a hengerből?
Előre is köszi!
Kirámoljuk a foodexpress-t valahol a pusztába'
hurkát ,valahogy nem szeretem, a kolbász a faja, de igazából csak étel legyen azt kész
nekem van de valamiért kontaktos ha így is érdekel írj
Nem mehetünk...Mer' a Mumi gyerek hurkát akar
hétfőn vettem, 950 vagy mennyi volt
Köszi szépen. Körülbelül mennyibe kerülhet?
Alap
8milisre is vehetjük
viszem ha nem felejtem el
VHS van