Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Helló!

Nem tudjátok honnan tudnék szerezni kuplung oldali főtengely anyát DT125R-hez? Akár netről mindegy.

Köszi üdv!
Ha valakinek van rossz powermotorja amibe jó a végállás érzékelő akkor szóljon mert érdekelne!
rics22: Dunlop K550-hez hasonló mintázatú lenne a legjobb..elől olyanom van, és nagyon meg vagyok vele elégedve.
jah értem köszi az érzékelő am a féktárcsa elv :) de a jeladónál találtam egy kábel törést :S sztem ez lesz a baj köszi a segítséget :)
nem ez lesz elhozva...
csak mutattam,hogy ilyent hozzak,vagy valami utcait
szerintem ez a gumi egy nagy kuka... nekem mitas van hátul típust nemtudok de mintára ugyanilyen, aszfalton sem jó és földesen sem, kis füvön már megcsuszik, és utcai guminak sem nevezném... szóval én nem vennék ilyet, akkor inkább normális utcai gumma vagy rendes enduro gumi nem túra enduro...
azt gondoltam de semmit mást nem akarok mert jó erőben van a motor a tömités az lap dolog..
Operable azt mondta, hogy oda lehet férni henger levétel nélkül is. Hátha lehúzod, akkor hengerfej és hengertalp tömítés kelleni fog.
uramisten hát nekem nincs kedvem széthúzni a henger...bontatlan cucc :( még a szezonból ezt a kicsit kimotorozom vele....mivel most tettem le a jogsit...(eddig nem volt ) :D most ezt a 2 hetet csak kibírom így vele...de akkor ha lehúzom a hengert cseréljek valamit?
Jó ötlet, ha szépen meg tudod csinálni. Ha nem, még akkor is ott van a csiszolás lehetősége
és ha csak egy 4-es faragnék?és a 7-est kicsiszolnám?és a 4-es meg fémragasztóval felragasztom?az szerinted?
Itt fórumon csinált turner 49 cm feliratú táblát, pont passzolt a hengerre. Az nem hülyeség. Nem tudom, talán jobb ha van.
és az nem baj ha nincs benne hogy hány ccm?
Hát nem csináltam még ilyet, de én levenném a hengert és mivel a 79ccm felirat kiáll belőle, így finoman elkezdeném reszelni, majd csiszolópapírral eldolgozni, aztán adni egy festést a hengernek. Vagy ha festést nem, akkor meg össze zsírozni-sarazni, hogy ne legyen olyan feltűnő a frissen csiszolt felület. De azt tudd, hogy ha rendőr nekiáll sz*patni, akkor igen komoly bajban leszel.. Biztosítási csalás, hivatalos okmányok hamisítása..
Nekem akkor pont le volt szedve a kuplung dekni és jól hozzá fértem. Van ilyen kis LIDLIS barkács gépem. bele raktam egy csiszoló fejet és szépen lecsiszoltam a számokat, majd lefestettem.
és hogyan?mond el hogy mit csináljak vele pontosan...légyszives
Jól mondod, 99%-ban azért nincs papírja mert a határban próbálták hogy kapar-e szántásban..

KisGresko: A hengerről azonnal szedd le a 79 ccm-et! Ha mellette van egy kód, pl 3me, azt hagyd meg.
A másik meg az, hogy nem kapsz olyan 125 ös DT-t 50-es papírral ami nincsen szétküdve....80-ast azt még találni!
Azt ki kell csiszolni!
köszi!mint látod nekem 80-as szerinted?ezzel lehet bukni?vagy nem szolnak érte?mer a hengeren rajta van hogy 79ccm!
oksa..köszi
rendben
ha otthon van a tulaj,fölpakolok neked 1db hátsót,magamnak is
többit megtágyaljuk
A méret alapján: 2004-10-18 a következő motor típusokra szerelhető:
x
y
z
Yamaha DT 80 LC II Hátsó
Yamaha DT 80 LC II "92- Hátsó
Yamaha DT 125 E Hátsó
Yamaha DT 125 LC Hátsó
Yamaha DT 125 MX Hátsó
Yamaha DT 125 R Hátsó
Yamaha XT 125 Hátsó
Yamaha DT 175 Hátsó
Yamaha DT 175 MX Hátsó
áhh..ilyesmi nekem is jó...esetleg még lehet kicsit endurósabb is...de nem sokkal
http://motorgumishop.hu/index....

ilyesmit nézek majd magamnak
neked még "utcaibbat"?