Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Egy szokatlan tuning! .
enyémen sincs ékezet
lehet kínai is a billentyűzeted, a gépeden a nyelvet átállítod magyarra, és beosztja valahová az ékezetes betűket. Az én billentyűzetemen sincs egy ékezet sem.
Sziasztok!

Kéne valami profi segítség. Valaki meg tudná nekem oldani, hogy a vas megfiatalodjon? Én olyan narancssárgára gondoltam valami szárnyas Honda jellel. Megnézném mondjuk pirosba is, de ha valakinek más fantáziával más jut eszébe azt is megnézném.

Köszönöm a segítséget.

reko
bocsi "ennyi"
en nem parancsoltam hogy csinalja. kertem. senki nem valaszol meg koszontem hogy nemsegitettek.enyi!
moker lehet nem evszed észre de Gerinek nem az a munkája hogy itt lesse a kivánságokat és csittcsatt megcsinálja amit minden jötment követel.amúgy ha észre vetted volna ha valaki szépen kér vmit,meg normális stílusban ír annak megcsinálnak mindent
Tetszik ez az orbit style meg tudod mondani hogy hogy csináltad?van ijen oldal vagy csak photoshop
Na!Itt is folyik a harc?
megnezted es nemlattal semmit.akor nezegesd es meglepodsz.
Oké, megenéztem magam, de még mindig hülyének tartalak!
temeg megnezhetned magad mielott mast leszolsz
aaa te menthetetlen barom vagy.igy szulettel vagy fociztak veled kiskorodban.jah amugy szlovak a billentyuzetem
Szerined azért tartom hülyének, mert nem tud helyesen írni? Vagy te melyik fórumot olvasod?
Jóvan, gyertek, addig bevásárolok a kedvenc rágódból! Haverjaid milyet kérnek? Hagymásat?
Na helyesírással nincs összefüggésben az iq, nekem is pocsék, pedig magyarföldön lakom, mokerrnek azért kicsit nehezebb... az ékezetek meg gondolom azért nincsenek mert nem magyar a billentyűzete...
milyen kozel laksz maj benezunk hozzad .jah es autoszerelonek vagyok kitanulva
figyi nemizgat az idegesito dumad.es nem parancsoltam neked meg hogy csinald meg a kepet.errol enyit.jah es mintha te szebb lennel
MOKER125:

Csináltam neked egy képet, teljesen szívből jött. Szerintem nem te vagy az, aki megmondja nekem, hogy mit, mikor csinálok, és semmi közöd hozzá, hogy milyen képet színezek/festek/tuningolok. Ha szar a fénykép, nem is állok neki (szakmai ártalom), és hidd el, az a fénykép egy kibaszott nagy FOS. Nem tudom szebben-jobban leírni, mert így van. Aztán a többi hozzászólásodból kiderült az is, hogy nem hiába nem tudsz normális képet csinálni, agyilag valahogy nagyon elmaradsz az átlagon alul (én már a fórumba írogatást is IQ-hányados függvényében engedném, ahova te nem nagyon jutnál be...) De tényleg, tele van helyesírási hibával az összes (most mégegyszer mondom - az ÖSSZES hozzászólásod)! Nem arra gondolok, hogy nincs ékezet, az a legkevesebb, de hogyan jutottál te tovább nyolc általánosnál egyáltalán? Bár nem mondtad, hogy magasabb a végzettséged. De mindegy, hagyjuk a személyeskedést, a képet szívből adom, fogadd örömmel:
amugy valaki átfestené vagy amit akar azt csniál vele?ojanra amijenre akarjátok DE CSAK HA NEM SZARJÁTOK LE
kar hogy nincs szemuvegem
haverom csinálta.3D simson
mert is?azert mert aztmondtam koszi hogy nem segitettel?es ezen kivul mast nemondtam.erre ok leszarozzak a mocim
Ugye tudod hogy most nincs igazad?