Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nagyon surgos legyszi
hello kene az nsremre masik szin, mert viszem festeni. a faridom feketeben kene feher ugyanolyan rbetuvel mint ami rajta van. a tankon a honda jel maradhatna. nsr meg a hertz jelet eltuntetni.es az oldalara olyan fekete csikokat tenni mint a cbren van .elore is koszonom
Fekete felniből biztos hogy nem tudok fehéret vagy szürkét csinálni vagy ha igen az nagyon ocsmány lesz. Világost lehet sötétíteni úgy hogy a minőségből ne veszítsen de világosítani rajta nem lehet szépen.
Egy régebbi művem
Semmi gond
Kár hogy minden rózsaszín körülötte
bocsika a motorormatricának kartam küldeni..........bocsesz......téves
adeee elküldtem emilben a dolgot amit kértél.....várom válaszod mielőbb.......jah meg annyi hogy hőálló matricát nemtudsz nekem a kipuf dobra csinálni? akrapovicsot..........
Csecse színe lett a gépemnek?
és vmi krómhátasút nem tudsz?pl vmi rikító szürke!de érdekelne még fehérben is!
Én Gimppel
milyen programmal csináljátok a képeket?
Grat a gépekhez Én is szeretem.
adeee te egy istenővagy:)) igenkirály lett amugy a végeredmény az lesz szerintem hogy fekete felni megybordó aggyal............gyönyörű imádom ezeket a teknikákat........köszönöm szépen amugy nekem is volt olyan apriliám mint ami van most neked............számszerint 8 apriliám volt 50 es sporttól a 125 ös ig többis meg az 50 es tuaregtől a 125 ös ökig.imádom az apriliákat.........most is majdnem vettem egy rxv 450 et:)) pacseeeeeee
Krómot nem tudok csinálni.
Ha nem akkor szólj és alakítok rajta.
Nem tudom stimmel-e a szín amit kigondoltál
2x
Üdv! 1x
SZIA NEHARI HOGY ZAKLATLAK DE A DRZ MET mármint a felnijét megcsinálnád meggybordóra és feketére mert ezeket a szineket gondoltam hogy valamelyikre szintereztetem csak még nemtom melyikre ha kérhetlek köszi........gábor
Adee nekem is megtudnád csinálni a képet amit felraktam a felnit krómosra?
hello

Valaki tudna segíteni?Láttam már hogy sok ügyes ember van itt,és szeretném a mocimat megnézni króm felnivel!NSR-ről lenne szó!Köszönöm szépen!
Rákospalotán lakok. M3astól 5 utcára. De lehet hogy láttál már arra.
norb! te itt lax az örs után?