Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Tyt asszem én leszek a pénztáros az RS talin
Te barom te beszéelsz.Mindenkit lehordasz.De eloszor magadba nezz.Amugymaeg magyarabb vagyok te.Pöcs!
mindenkinek köszi segítséget.
na de látom, mostmár legalább az arcod adod az anyázáshoz, hát az is valami.
Azért az a hungarista szöveg kicsit húzós a képeid között, mármint főleg azért, mert idejössz egy magyar fórumba, és bárki hozzádszól, már anyázod :)) kicsit cigó mentalitás.
tanulj már meg írni te nyomoronc. Nem tűnt fel hogy rajtad röhög a fél fórum?
Idejössz, követelőzöl, aztán még te pampogsz ha nem csinálják meg azonnal a motorod virtual tuningját, amihez egy elég rossz képet választottál (ezt nem én találtam ki, de látszik a képen, hogy nem alkalmas semmi ilyesmire). Nem gáz egy kicsit szerinted? bárki hozzádszól, megy az értelmetlen, magyartalan és helytelen faszozás meg anyázás. Ha már magyar fórumba írsz, akkor vegyél annyi fáradtságot hogy odafigyelsz,és kultúráltabb vagy. Aztán a végén ne csodálkozz hogy előítéleteik vannak az embereknek!
helo!2005ös eredetileg supermoto ,jelenleg endurora átszerelt drzm-hez már vetem remus komlett kipuffrendszert +tuning légszűrő igy már 52 Le körül van de nem állok meg keresek chip tuningot valahol aki tud helyet ahol lehetne chiptuningot szerezni az irjon erre az email címre:norberto16@citromail.hu
Tüzeléstechnikai bolt?
szevasztok,

Tudna nekem valaki segíteni esetleg?
A motorom kipufogójára szeretnék azbeszt szalagot. tudja valaki hol juthatok ilyen cucchoz?nagyon fontos lenne
előre is köszi
temeg ovibaott a helyed .
airbrusht vállal egyik barátom,érdeklődni 06 70 775 2822 vagy gerator 666 @ freemail.hu
ha ennyi bajod van, menny szlovákiába ott segítenek biztos...
temeg anyit irhattal volna hogy leseszarom.de mostmar festonel van ugyhogy mindegy
a szeretet csak ugy sugárzik
azis jo hogy a mocid egy szarakas
faszopo geci!
szar vagy te elege baromarcu buzi kis fosfej.szerinted anyad miert haja miert barna.mert leszartak?hat mert olyan szinu
ennek a szarnk mitől fehér a kereke?
ez jó volt :))))))))))))))))
"ez a kép egy FOS"

mondjuk az tényleg kemény, hogy idejön mindenki valami utolsó suttyó képpel, és alanyi joguknak tekintik hogy másnapra kész legyen a virtual tuning.
Nem hogy inkább virulna a fejetek hogy foglalkozik veletek ez a sok ügyes srác :)
Szal fiúk csak türelem, és könnyítsétek meg a mesterek munkáját: ne hozzatok FOS képet :)))))))))))))
Ger6!
Kösz hogy megcsináltad. Szép munka. Grat
Figyi moker125!

Itt szerintem az emberek nagy része szórakozásból színezi a motorokat, és nem ez a munkájuk. Éppen ezért, ha megkéred a fórumozókat, hogy csinálják meg ezt meg azt a képen, nem biztos, hogy idôben kész lesz, és az sem, hogy egyáltalán valaki nekilát a munkának. Így szerintem de legyél egy picit sem mérges senkire, nincs jogod hozzá.

Elmondom, hogy én miért nem is álltam neki a képnek:
- életlen kép
- tónus-szegény
- rossz fehéregyensúly
- alulexponált
- zajos
- kontraszttalan
- és persze idôhiány

Egy szóval is elmondhatnám: ez a kép egy FOS. De tényleg, szó szerint.

Szóval én ezért nem álltam neki. De egyébként már többen is átszíneztük ezt a motorodat, ha jól emlékszem. A festô csávónak meg biztos van fantáziája, ô el tudja képzelni, mire gondolsz...

Üdv!
koszi hogy segitetek na csatok
Tábla eltüntetve.
Hali
El tudná valaki tüntetni a táblát a képről?
Kösz a segítséget