Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

galvanizálás? lehet bennem van a hiba,de aluminíumot hogyan galvanizálsz? krómozva én még csak vasat láttam,minden másra nagyon drága. jah és ahhoz is nagyon durván sima felület kell,ugyanúgy mint a polírhoz
mit értesz az alatt, hogy kacifántos?
Vagy esetleg hogyha tundátok egy árat mondani a krómozásra az is jó lenne, de az drága sztm
Hát csak az a baj h a felni bal része nagyon kacifántos és kézzel lehetetlen csiszolni rendesen szépre!
Ezért gondoltam a galvanizálásra mert ha ott elég a festéket leszedni az még nem olyan nehéz, csak igazából nem is tudom h milyen lessz utána a felület. Nem tudnátok mutatni esetleg egy képet a galvanizálás utáni cuccról?
Kromofágot rá,vársz pár percet, lepereg a festék,aztán letisztítod, vizespapírral kifényesíted és mehet a polír.
Vagy esetleg hogyha galvanizálással csinálom, akkor a festéket el kell távolítani?
Hali!
Szeretném kicsit átalakítani a motoromat és arra gondoltam h a felnimet políroznám és azt szeretném kérdezni, hogy ha a festéket homokfújással távolítom el akkor milyen lesz utána, vagy esetleg van e valami más jó, gyors, olcsó megoldás? A kerék aluminium!
Üdv4
Kékre átfestve:

Kösz mindenkinek! De tényleg!
A kép:
Hello!
Valaki tudna nekem abban segíteni, hogy lefesti a képen látható nsr-t kékre? A kék színe hasonló legyen a hondáéra. (pl.: movistar 600)
Előre köszi annak, aki segít nekem!
hello!

félreértés ne essék ,ezt nem én csináltam. sajnos
Adobe Photoshop
hello! olyan kérdésem lenne hogy ezeket a képeket milyen programmal csináljátok? előre is köszi
Csá Berikz! Ez nagyon jó lett. Régebben és is bohóckodtam ilyenekkel, de ez nagyopn nagyon jó. Főleg hogy imádom ezeket a régi 500as 2t mocikat. Gondoltál már arra hogy megcsinálsz egy suzuki rgv500 ast is? Ha kell alapanyag szólj, szivesen küldök. Vajon mit tudnának most az 500asok ha még lennének.
Így szebb szerintem...
szeva
mikor érsz rá egy keveset? van egy sisakom és át akarom fujatni, de előtte meg akarom nézni hogyan nézne ki.... tudsz segíteni?
Photoshoppal lehet!
Ákos26

Néztem a mocidról a 3D-s képeket.
Valami hihetetlen!
Hogy csináltad meg?
Két fényképezővel, vagy valami programmal?
na kis kihagyás után újra csináltam egy kocsit íme:
Köszi! Akkor mostan a Te egéségedre is iszom egy szilikoneltávolítót!