Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

igen mert ha mondtad volna akkor nem varok ra csak siman viszem festohoz.jah es tevagy parasz!
Hé moker125!

Rég láttam ekkora parasztot, mint te. És mi az, hogy annyit írhattam volna, hogy leszarom? Most mindenki, aki nem akarja megcsinálni neked a Vitrual Tuningot, az írja azt, hogy leszarja? Akkor az egész fórum abból állna, hogy leszarom. De most megmondom neked (és szerintem nem csak a saját nevemben mondom):LESZAROM. Na? Megfelele? Jó lesz?
csipet csapat mario
asszemez
megfelel csak nem a tiéden:D
nemtudom ez megfelele öfelségének
felvettelek msnre ot segítek
vélemény? az 1. játszadozásomról+ismerkedés
yamaha segíts nekem gimpnél hogy kell abbahagyni a kijelölést mert amiatt nem tok mást szinezni...légyszi te vagy más írjon
húbaze
-anyád
-a teanyááááád!
-az énanyáűm te pöcs?
-a tiéd te geci!
-enyém?a tiéd te baromarcú! :DDD

URAIIIIIIM higgadtan:DD
na ittvan egy fúúúúúúdenagy vt-s kép:)
en megmondom mi a hiba az hogy nalad megakadt a lemez ,es mast nemis tudsz mondani ezen kivul.szerencsetlen vagy
"anyazas a teszokasod.lehet az barki csakmert elir egy szavat.johogy nem bogsz mert hibasan irok.es tudod miert irok hibassan mert nemrakok ekezetet"

itt a kurva nagy probléma, azt hiszed azért írsz ilyen helytelenül mert nem raksz ékezetet.
jah es tudod miert fejezed be azert mert latod hogy te szivod meg a kotekedesedet
anyazas a teszokasod.lehet az barki csakmert elir egy szavat.johogy nem bogsz mert hibasan irok.es tudod miert irok hibassan mert nemrakok ekezetet
és erről most nagyon meggyőztél. Nem vagy képes 2 mondatot értelmesen leírni. Mit két mondat, két szót sem. Nah én befejeztem.
várom az értelmetlen anyázásod.
magyarabb mint te.
"Amugymaeg magyarabb vagyok te."

ez mit akar jelenteni? Tényleg nem értem.
ilyen fejel felakasztanam magam.
igen.meg a photo shop is
gimp az jó?
ehh... jó kis képeket csináltok ...melyik progival szórakoztok? (én még a paintnál tartok ,de megtanulnám)
üdv air brush festést vállalok elérhető áron illetve még vállalok porfestést.7 éve tevékenykedek air brush festésben alkalmazott grafikus a szakmám szal elképzelések ötletek megtervezését is vállalom akit érdekel annak korábbi munkáimrol postán vagy e-mailben küldök képeket...érd.:0630/9047862.üdv
cigany az anyad csak televan a faszom ilyen barmokal mint te.