Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

kockának kocka és még bűn randa is
áhh azt hittem vmi jó kis fasza kocka lada
hétvégén lököm nissan patrol
milyen autó? na jó talán holnap megcsinálom, ragd fel
szevasztok valaki megcsinálna egy auto szinezését ha feldobom ide a képet,mivel festeni szeretném de nem találok ilyesmi programot,és ha szar akkor csak a festékvastagság gyarapodik
köszi deadhunter a választ utánanézek
Ez az idom egy kifejezetten Hayabusára gyártott cucc Németországból a Münch Mammutot tervező mDesign nevü cégtől származik, a POLO áruházból sikerült hozzájutni. Vannak más nagyon szép átalakításaik, érdemes lecsekkolni a http://mdesign-studio.de/?lang... oldalon.
Nagyon gyönyörű a motorod de ez mien farokidom rajta?
Köszi!
helló
ha valakinek lenne egy kis idelye összedobhatna vmit erre
igazábol a fejidom festését kéne egy csúnya karc miatt megváltoztatni perszea hátsó bordó irommal együttt!
én egy nsr/cbr féle nagyméretü honda szárnyra gondoltam, de nem tudom kivitelezni, kérlek tegyetek vmit az érdekembe!
de ha bármi más eszetekbe jut arra is nyitott vagyok
még egy dolog: ha az összképet nem rontja akkor a felirat is benne lehetne vmilyen formában!
elöre is köszi
szep a mocid
Szuper lett, köszi!
Remélem teccik! Időm nem volt sok, de tuti ez a moci! No meg a tied is 5-ös!
Citromsárga felnicsíkot tegyél+citromsárga levonót,vagymeg olyan szinű felnicsíkot mint rossinak van a 46 os a motorján+valami ugyanilyen színű levonót
hello vki tudna segiteni ? bordo a motorom és fehér felnivan rajta erre lehetne tenni vmilyen szinü felnic sikot ?
Ha valaki nagyon unatkozna meg tudná csinálni ezt a motort úgy, hogy a narancssárga szín helyett legyen fehér, a váz meg legyen fekete. Meg ha már ilyen pofátlan vagyok, lehetne a fehér mellett kék is. Köszönet, örök hála stb.
Sajna nem túl nagy a kép, de nem találtam nagyobbat.
helló
ez nem a legjobb kép, de amig nem rakok fel egy jobbat addig gondoltam fejbe kitalálhatnátok valamit!
igazábol a fejidom festését kéne egy csúnya karc miatt megváltoztatni perszea hátsó bordó irommal együttt!
én egy nsr/cbr féle nagyméretü honda szárnyra gondoltam, de nem tudom kivitelezni, kérlek tegyetek vmit az érdekembe!
de ha bármi más eszetekbe jut arra is nyitott vagyok
még egy dolog: ha az összképewt nem rontja akkor a felirat is benne lehetne vmilyen formában!
elöre is köszi
Bocs a szar minőségért, de mobilos kép. Amúgy így gépen nézve inkább cross edition
Ehun van egy MZ ETZ SuperMoto Edition
Tudom, hogy ez virtual tuning, de én a szabadkéz híve vagyok. A kerekek ívén kívül minden szabadkézzel készült. Bár amilyen beteg vagyok, egy ilyen gépet a valóságban csinálni is szeretnék, ha lesz rá keret
hali!
segítsen valaki
van egy rf 900 motor, és azt szeretném átfesteni fekete-fehérre(mint az új cbr)(VAGY AZ APRILIA RS)
csak előtte látni akarom hogyan fog kinézni.
valaki tudná hogyan kell a 2motor színét felcserélni
előre is köszi
Én nekem PhotoShoppom van (bár nem mintha tudnék veleXD)
csak ennyire futotta de ez se a progival :DD
(a mocim új festéssel)
csá köszi szépen a progogit de más szóreakozás után kell néznem mert nem tudodm használni 1álltalán :D
letoltottem a gimpet de meg festeni se tudok vele
egy kis tuning! . .
(eredeti kép az oldalon)