Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

sziasztok! lenne egy kérésem. venni szeretnék a mocimra fekete felniket, és nem tudom hogy hogy állna rajta.megtudnátok nekem csinálni? köszi elöre is. ja meg erre a mostani felnire tudnátok rakni zöld felnicsíkot? köszi mégegyszer.
*írtok
Na mi van?! Nem írok vissza? Legalább annyit,hogy bocs nem csínálom meg vagy vmit!
Van újabb kép is ,csak annál ÉN is ott vok:D meg azon már a mocin van sportlégszürő és sport kipu
Sziasztok! Szeretnélek megkérni titeket egy Virtual Tuning-ra! Ez az Én öreg "csodám":
Kösz
Szia derbi50!

Photoshop 9-et használok, azzal festettem át a vasat.
Üdv!
megsétődnél
Ki mit akar csinálni rajta nemmondommeg csak úgy fantázia

előre köcce
Melyik progival festeted át?
miért nem rakja be a képet?pedig rendesen csináltam mind a kétszer
a kép:
ezt nézzétek!virtual tuning paintel.de még mien.
Yamaha aerox festést szivesen válalok csak írd le meik idom mien színű legyen és nagyon szépen megcsinálom.
király ez lessz.köszi szépen
Hali Itt van fehérben is
sziasztok srácok a mocimnak tudnátok vmi király fényezést csinálni.Fontos lenne. előre is köszönöm szépen!
Thanx koma frankó lett
Fájl menü / megyitás. Sokféle formátumot ismer szóval nem kell konvertálni semmit.
Háát én is próbálgattam a gimpel de nem tudtam rájönni h hogy kell berakni a képet mert nekem csak mi xizé fájlt egngedélyez és arra meg nem tom h. mivel lehet képet konvertálni mert még életembe nem is hallotam erörl a formátumrol.ha lessz időd leírod nekem hogy hogy kell berakni a képet?kössz
Én Gimppel csinálom. A photoshophoz nem értek.
UUU nagyon kösz.szép munka.és am ti photoshopal cisnáljátok?
Hali.. megtudnátok csinálni a gépem? fehét vázal és kék idomokal(gyári szin)?és ha leget fekete felnivel KÖSZIII