Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ha a Gimp-re gondolsz akkor innen itt pedig találsz Leírásokat hozzá
csá ezt a progit honnan lehet letölteni nagyonkellene igy télre 1 kis játékszer
köszike elöre is
szivesen
Köszi móker.Pont ilyennek képzeltem el
lolond ez jo jobb mint az enyem igen tudsz hat jo a profi paint is ra tesz
Jobbnál jobbak
Vagy itt van ez ha az extrém szineket kedvelnéd!
en megcsinaltam neked remelem jom mert ez az elso(ezt csak peldakepp nekem igy menne)
Akkor valaki más mondta
Ilyet nem mondtam a tiédre
Ezer bocsi ezt valahogy nemolvastam Semmi baj hogy nemvállalod,csak kiváncsi lettem volna...Azért köszi
A 2607-esre mondtam.
Amikor csak géphez tok ülni,megnéztem ezt a fórumot,aztmondtad kicsi a kép.Ezmár egy sokkal nagyobb kép azóta
Többek között ezért nem csinálok az enyémre sem semilyen festést mert nehéz a sok színből kihozni egyszínűre hogy aztán lehessen akármit csinálni. Nem azért mert lusta vagyok másét.
Ha elolvastad volna a hozzászólásomat amire az előzmény gombot használtad akkor abban benne van a válasz.
Na te legalább választ adtál,hogy mérnem csinálja meg senki,pedig már sokadszor kérem...
Mások nemismernek olyat hogy válasz?
hihetelen nehéz egy ilyen sokszínű motort átfesteni gimppel...
És az enyémet mérnem csinálja meg senki?
Ne haragudj ezt nem vállalom. Annyira nem vagyok ügyes hogy erre csináljak. A Moker-ét nem volt nehéz mert egyszínű volt a motor és kevés matrica volt rajta.
hali olyat nem tudsz csinalni hogy ovalis es kicsit vastagabb kipuffot rarakni
kosz nao nao nao nao szepen tomor gyonyor lett ha van kedved megcsinalhatsz(tudom nincs)
Adee!Tudnál nekem seginteni?Kéne vmi fain festés a mocimra!Itt egy kép!Előre is köszi szépen!
MSN : vpdiesel@freemail.hu itt segitek...
Hello! Segítséget szeretnék kérni, át akarom fújni a mocimat de honnan szerezzek matricát?