Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

szívesen
ÓÓÓ. Köszönöm. Ez gyors volt. Szép lett nagyon, sztem sokkal szebb így a motor. Mégegyszer köszönöm.
Tessék ha esetleg más színben akarod még át tudom szinezni.
Hello. Szeretném megnézni a motoromat fekete felnivel. Valaki megcsinálná nekem? Előre is köszönöm: Norbi.
Gerg!Hogy festetted át a mocid számítógépen?Vagy hogy lehet ezt megcsinálni?
na ezzel megvolnék
vegyél fel msn-en úgy egyszerűbbb lesz dumálni
apr.ilia@hotmail.com
uhh összevissza mért debreceni vagy?
Merrefelé szoktál motorozni ? Mert én sem messze vagyok a várstól és gyakran megyek arrafelé
ó zsír akkor az enyémben most egy 6Ah-s van mert a gyári megadta magát.
jaja sima 4A -es el kell hogy bírja
És akkor a gyári aksi volt benne ?
Nekem krómoztak alut a Suzukira. 2 oldaldekli a blokkon és a kormánykapcsolók háza volt 30 ropi. Amúgy először simára csiszolták, aztán polirozták, megfürdették mindenféle savban és utána krómozták.

szvsz ha nem vagy biztos abban, hogy otthon ki tudod polirozni vagy festeni, bizd szakemberre. Mondjuk ez pénzbe kerül, de még mindig jobb, mintha otthon szétcse***d.
sztem rakd fel nyugodtan nekem az rs-en is volt neon 1szer 3 órát rajta maradt utánna is beindult.
most a roboba 2 neon lesz + 1 strobi
hö sokan vannak így ezzel de azt nem tudják h egyébként nagypn is jól mennek, az lehet h egy váltós motor gyorsulása jobb (megjegyzem váltós motorral kb 4 évet motoroztam) de egyébként végsebbeségre tudnak azok is elég szépet !
Sztem valami robogós topicba írd be. Ők szoktak világítani ha má nem megy legalább világíccson
Sziasztok !
Most vettem magamnak egy robogót és szeretnék alá egy neon-nt. Ha van valakinek a gépén attól kérdezném, hogy hogy jött be neki? Valamint azt, hogy érdemes-e berakni?, mennyire eszi a aksit meg stb?
Köszi a segítséget majd remélem lesz miről videót csinálni és akkor majd felteszem
Jaja én is erre gondoltam. Hát majd megnézem otthon h milyen pontosan a felnim mert most nem is igazán jut pontosan az eszembe és nem is vagyok otthon, de remélem ez így jó lessz mert igazán szép leztt a végeredmény
a fehér korong sztem filc vagy rongykorong vmi pasztával
Hát ez nagyon szép! Milyen korong lehet ez? A felnit így nemhiszem h tuduk csiszolni legalább is a bal oldalát a jobbal nincs gond
lecsiszolták,sokat finomítottak a felületen és aztán krómhatású spray-vel lefújták
ezzel mit csináltak pontosan?
értem,a felfogatásnál van a gond. de ha visszarakod az nagyon nem is fog látszani nem?
http://www.bikepics.com/yamaha...
ezt böngészd végig,ez egy 3. lehetőség,de érdekes
Hát igaz az alut drága meg nem is igen lehet krómozni ez kiment a fejemből. Nem tudom elmagyarázni h mit értek az alatt, mert a felni hátul ugye egykaros felfügesztésen van és a jobb oldala látszik így a bal oldala nem olyan mint a jobb hanem ilyen 1x1 cm-es kockák vannak benne kb 1-2 cm mélyen és oda nehéz benyúlni max kisgéppel lehet csiszolni meg polírozni.