Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Vdani666!

Miért kúrtam el? Elolvastad a hozzászólását? Azt írta, müpunci. Ezen meglepődtem, mert a görnyedt szót nem tudta leírni (csak azt, hogy gornyedt), de ü betűje van? Akkor mit kúrtam el? Ü betű van, de Ö nincs? Bár te mondtad, hogy rossz vagy helyesírásból, de érted a lényeget, nem? Szóval most akkor mi van? Ki a hülye kettőnk közül Dániel? Baszki, te is inkább olvasnál, mielőtt belepofázol dolgokba.

Illetve bocsánat. Kicsit felkaptam a vizet, mert nem tudtad értelmezni az írásomat. Remélem, most sikerült elmagyaráznom az írandóm lényegét, hogy nem hiszem el, hogy van ü betű, de ö nincs, ezért nem értettem, hogy mi az, hogy ezt most én kúrtam el. Mit? Vagy még mindig nem ezt a fórumot olvasod? Dani, kérlek olvasd el újra, amit írtam, aztán mondj véleményt, hogy tényleg elkúrtam? Azt még hozzátenném, hogy most csak a rövid ékezetes betűkről beszélek, mint az "ü", vagy éppen az "ö". Olyan nincs, hogy egyiket tud írni, másikat nem. Jobban, szebben, értelmesebben nem tudom elmagyarázni, hogy mit akartam szemléltetni.

Ez neked valami haverod, hogy ennyire véded?
"hogy a fenébe van neked most ü betűt, eddig nem volt."
Ez most te is elkúrtad
Hát igen, nincs mindenkinek pénze motorra, meg sok kajára, viszont tudok helyesen írni, és nem vagyok egy paraszt.

Akkor menjünk visszafele (most az ékezeteket kihagyom, mert az nem lényeg):
2897-os hozzászólás: "gornyett" - helyesen: görnyedt
2896-os hozzászólás: "igyis" - helyesen: így is
2895-os hozzászólás: "nkem" - helyesen: Nekem (nem ismered a nagybetűt bazdmeg?)
2895-ös hozzászólás: "nemis" - helyesen: nem is
2891-es hozzászólás: "ezsedbe" - helyesen: eszedbe
2891-es hozzászólás: "müpunci" - hogy a fenébe van neked most ü betűt, eddig nem volt. (Gyanús vagy vaze!)
2891-es hozzászólás: "toronyba" - helyes ragozás: toronyban
2885-ös hozzászólás: "sutyó" - helyesen: suttyó (ezt igazán tudhatnád te suttyó paraszt)

Tovább nem nézem baszod, mert a röhögéstől már nem tudok olvasni! Tudod mennyire szánalmas, és egyben elszomorító, hogy nem fogod fel, mennyire nem idevaló vagy?! Egy kicsit elgondolkodhatnál ezen. Most először szégyenlem magam egy másik motoros miatt (igen, te vagy az, ha nem fognád fel ezt sem...)!
eleg megnezni a gornyett ehenkorasz format.
nkem hozza se kell nyulni igyis csunya vagy
ezek nagyon szarok nemis tudsz rajzolni
sziasztok!látom festetek át motorokat meg mokereket,igy megkérhetném hogy valaki átalakitsa az én robogomat is? küldök 2 képet ameiket akarjátok!pliiiiiiiiiizz! ökök hálám
Sôt, hogy nehogy azt mondd, hogy mindig ugyanolyan képeket rakok fel, ezért csináltam egy teljesen újat: Szu-Moker!
De-de, kedves Moker! Itt a leges-legújabb irányzat, az EMOker-divat!
nemis adom el.es amugy tiszta uj ho nda szalonbol kap idomokat. .meg uj 150sp hengert.ajh.nalad valami nagyon nincs rendben most rakod fel 20x ezt a kepet mast nem jut ezsedbe.mondjuk ger6 müpunci?szerintem neked baj van a toronyba.
Hallottátok?! Itt a legújabb őrület, Chuk Norris után megérkezett az idei sztár: Moker125! Nagy cégek bejelentése szerint lesz belőle Barbie és Ken (Ken helyett mostantól MokerKen veszi át a helyet), WC-pumba, ágytál, és még nagyon-nagyon sok minden! Itt az első mizéria: Moker125 szappanadagoló, kapható minden ABC-ben! (Ahol az MokerOrbit sonkás ízű rágó is természetesen.) Ne hagyd ki, légy az elsők között!
Nehogy megvedd azt a szutykot! Most törte szarrá, azért vitte a festôhöz!
es en kivancsi vagyok rad .most nem adom el
Az NSR-t nem adod el
takarodj már innen senki nem kiváncsi erre a stílusra itt
sutyo geci.Egyel szart!
Te nagyon fasz. Nem zavar, hogy minden hozzászólásodnál férleírsz valamit? Suttyó paraszt, tanulj meg írni!
Köszönöm szépen, érdekes lett pláne, h adtál a lámpáknak is. Még ha valaki tudna csinálni egy élénk narancsot azért nagyon hálás lennék.
Tessék tőlem ennyire telik!
te nagyon fasz.felre irtam.
Te moker125!

Mit jelent ez a szó a mondatodban: "balitod" -?!
és az ót se
Enyémen van, csak szimplán más van ráírva, mivel német , ált senki nem találja az öőüű ket
De ez már lassan veterán billentyűzet 1985ös...
akkor majd te balitod az enyemet is.
sziasztok!

Tudnátok valakit akit személyesen kérhetnék meg a lenti motorom átszínezésére, mert ezzel a trakesszal kicsit meghaltnak tűnik számomra az egész.