Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ó tatája isten király vagy köszönöm szépen
Hát én megpróbáltam átszínezni a fekete hasidomot is, kisebb nagyobb sikerrel. Két verziót készítettem, mert nem tudtam, hogy milyet akarsz. Először azt mondtad, aranymetál (az meg ugye citromsárga inkább), utána meg betettél egy narancssárga képet. Szóval ezért van kettő belőle. Talán tetszik...
hát még annyira azért nem megy:D
tudom mondani könnyű mindent....
koszi csak azert kelett mert akarok ra tenni es nem tudtam elkepzelni
rajzold
hát azt ujrakell rajzolni akkor....
Aza baj hogy a fekete hasidomot nem tudom színezni úgy hogy szép is legyen :S A többi színes részt nem nehéz alakítani más színűre de feketét és fehéret nem tudok úgy hogy megmaradjon a kontrasztja és szépen mutasson.
Ezt sikerült belőle
hello köszi szépen
ha estleg még zavarhatnálak anyival hogy a bordó kilencest ugyan úgy farok meg hasidomot át festeni csak ijen aranyra mint ez a kilences
azt meg köszöném
tesek elore koszi
Továbbra is jóljönne a segítség ha valaki áttcsinálná a mocimat feketére,fehér ugyanilyen felirtaokkal.
Ja és karbonidomosra ha áttudnátok csinálni,aztis megköszönném Léccccciiii HELP
megcsinálná vki aki ért hozzá ilyen West-esre az Nsr-emet?!
Ennél kisebb képed nincs?
valaki segitsen otleteket kerek
A hasidomot nem sikerült.
hello szeretnék valakit meg kérni hogy ezen a kilencesen a has idomot meg a farok idomot arany metálra fese ét nagyon fontos lene előre is köszönöm
nekem fekete felni csik kene? legyszi
sziasztok

át szeretném foliázni a mocim ... és kéne ötlet hogy hogyan nézzen ki.

aki tud legyen szives rakjon fel képet dögös mocikról. előre is köszi mindenkinek :)
rakok fel egy két képet és mondjon mindenki véleményt rá ok?

KÖSZI
tessék
Sziasztok valaki tenne rá egy felnicsíkot?
Természetesen honda felirat nem kell meg a hasonlók csak az rs matrica!
És azért kell mert a fényző azt mondta hogy aránylag könnyű és olcsó fényezés és nekem naon teszik!
Am engem minden megoldás érdekel! Ha valaki tud egy másik szint ami jó akkor szivesen várom
Minek neked az apriliára Honda fényezés?
Na itt a kép az én motoromról és itt arról a moccról amiről kéne nekem a fényezés ha vki meg tudja csinálni akkor azt megköszönném
Nembaj ha nem tökéletes,csak hogy tudjam nagyjából hogy álna neki
Mást színt szeretnék, és annak kéne.
"06 limitált movistar 600rr szín.