Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

motorok festését,matricázását,polírozását vállalom egyedi igyének szerint is akár!Az ár a bonyolultságtol függ!Irj bátran és megdumálunk mindent!Elérhetőségek az adatlapomon!
Köszi jó lett
ittazújsegg am ezek durva vázlatok
bocsi mindenkitől de msn emen nem megy a képküldés és legalább ti is láttok vmit
félig sincs van kész havernak
Ja ok , na csak azért kérdeztem mert mintha láttam volna azt a képet az egyik infó teremben ami neked is kintvan , tod azt a félig koponyás félig nem cuccot . Aztán gondoltam lemetetted gépre vagy nemtom aztán ottmaradt ..
Na mind1 akkor hali
Szia!

Nem, én a Kazinczy-ba jártam, a Jedlikkel szemben!
Szia te anno nem Jedlikes voltál? Bocs ha hülyeséget mondtam
Igen, léci ilyen supermotosat csináljál az enyémből
Ebből is ki lehet hozni valami EXTRÉMet?
így jó lesz?
Suzuki Ninja :P
Hello! Valaki tudna segiteni? Egy új festést vagy matricázást ,felnicsikot vagy vlmi olyan dolgot amitől supermotos lesz tudna vlki tenni a gépemre ?
Elöre is köszönöm a munkát.
már bocs, de szerintem ez a moci farokidom nélkül sokkal jobban néz ki.
Halihóóó! valaki tudna nekem csinálni 1 csinos kis farokidomot az etz-re? ,nemtúlnagyot, nem nagyon égnek állót,de nemis túl kicsit,,szal 1 faxát:D,,rajzolni persze:D,melléklek 1képet,de ha kell vanmég adatlapomon,és ha kell ,akor még tudok küldeni töbet :D előreis Kössz !
nem tudom, hogy ez virtuális tuning-e, de azért ide írom:
50 ccm túraenduro moci, erre szeretnék szivargyújtó aljzatot barkácsolni. lehetséges ez? honnan tudom beszerezni magát az aljzatot? ha valaki csinált már ilyet, írjon! köszi: matt383
Ahhoz, hogy egy motort 3D-be lemodellezz, több év gyakorlás szükséges, valamint a motor pontos blueprintjei. Ez kb. olyan, mint amikor azt mondod a kômûvesnek, hogy építsd fel a házam. Azér ez nem így megy...
vagy ehhez több kép kell?
Sziasztok,

Meg tudná valaki csinálni a motoromat 3D-be?
Nagyon köszi!
tutorial.hu találsz sok hasznos tanácsot.. meg cisnáld meg amik ott vannak.. sokat tanulsz belőle
Elég jók lettek.
Kicsit elkéstem vele és felni hejett az ülést is alakítottam