Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hát eléggé rossz a kép minősége
ha van szerviz konyved akor aban benne van enis most festetem abol kell kinezni
Színkódról honlapot tud valaki? Előre köszi.
Sziasztok!

Szeretném a télen egy kicsit atváltoztatni a motoromat! Mint fényezés szempontjából, mint idomok!
1998-as évjáratú Aprilia rs 50 a motorom!
Ha van vkinek 5lete megcsinálhatná és megnézhetném! Köszi
Jah azt kéne
De akko is szép ,helyrepofozod nos szebb lesz mint volt
Most oylan koszos hogyha meglátnád....Am karcos meg repedezett mindenhol.Ezmég az esésem előtti kép
Yancsó még éllőbe nem láttam a mocidat de qurva szép
Má énis hívom ezerrel
Senki se segít nekem?
Muszály lesz
ja jovore remelem csatlakozol hozank ddd
Csumi moker.Teis ittvagy?
teged nem jancso gabornak hivnak
hali

vegyél fel msn-re és ott megbeszéljük: vpdiesel@freemail.hu
Szerintem bármelyik nyomda ki tudja nyomni a matricát, csak vektorosan kell elküldeni a kért grafikát (akár számot is, jelen esetben a 21-es).
ja a nemtud valaki matricát? oan mint a 46os oan beütésű cska 21be vagy nemtud valaki csináltatni?nagyonmegköszöném=)
mien véleményt?
Mr Yamaha tőled meg már nagyon vároma végeredményt!
Ha engem kérdezel, akkor kb. 50 000 Ft lesz a váz és az összes idom átfestése! A felnik maradnak eredeti színűek egyenlőre!
hali mennyiért festeted át a géped?
Csáá!
Ha valaki unatkozik,áttcsinálhatná a mocimat valami gyöngyházfeketére,és ha lehetséges akkor carbon idomosra is
Előre is ezer köszönet
Ha még valaki fog dolgozni a motoromon, akkor variálhatna még a felnivel is! A választásom már biztos, hogy matt fekete idomok, és mély bordó váz! Ebből a két színből lesz megcsinálva a felni is, de még nem tom hogyan. Lehetne úgy, hoyga küllők matt feketék és a felni maga mélybordó, vagy fordítva!
hát bocs, erre futotta
Hali!
Sérülten vettem a mocit, az idomokat mindenképp festeni kell, és úgy gondoltam akkor már a vázat is lefestem olyanra ami jobban passzol az ízlésemhez! Meg így jobban meg is lehet takarítani a dzsuvától! Már csak a blokk van a vázban és szét is van szedve teljesen! Szerintem matt fekete lesz és bordó váz! Különben nem érdekel, hogy 50-nél ki mennyit lát a motor színéből, nem mások miatt festetem le, hanem magam miatt! Köszönöm a terveket Balu, igaz nem lett túl matt a gép!