Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Version 1.1
Ja hát igen, mielőtt megvettük a motort gondoltam arra is. De azt mondták hogy nem lehet kicserélni így jön gyárilag, vagyis kilehet ha veszel egy új ülést ami 30ezer. De ha megcsinálom a felniket akkor lehet hogy az lesz hogy az ülés átlesz huzatva feketére.
tudok jobbat.Hagyd a fenébe és vegyél rá egy fekete ülést
Kössz, jó lett . Csak az a baj hogy akkor már az üléssel is csinálni kéne vmit nem, mert az eléggé másmilyen piros?
Ez a kép lehet hogy jobb.
Hi! Meg tudná csinálni vki nekem az SV-t piros felnikkel?
Egy kis tunying
Szürke
Milyen lett a kép?
Mert nem könnyű megfelelő szögben álló, méretű felnit találni az interneten ezért csavargatni kell egy kicsit és ezt a minőség sínyli meg.
hogy tudjál kötözködni
amugy mert nem jo fényképezővel csinálták a képet
hátsó felni miért van elmosódva?
Igaz nem motor meg nem komoly de VT
A második képen ott van,h milyen lenne.

Matricával kapcsolatban próbáld őket.
a megcsinálnit, PS-be gondoltam :D jah és hogy hol lehet matricát csináltatni? valaki tudna nekem egy Marlborosat?
Hello! Újra szeretném fényeztetni az RS-em. Full pirosra, és Marlboro matricásra :) valaki meg tudná nekem csinálni? rakok fel egy képet, hogy kb milyenre gondolok, meg ugye az enyémről is rakok 1et :) előre is köszi :D
Szia Ákos!

Akkor feldobom, és tényleg csak amikor lesz rá időd. Két képet is raktam most, hátha valamelyikből könnyebb.
ALU cuccok polírozásást vállalom!Itt van pár kép a saját mocim vázáról!Írj,küldj képet,hogy mit kell polirozni,és megdumáljuk az árakat!Emaliket várok!
E-mail:karakter01@citromail.hu
Na hali! LEtöltöttem ezt a photoshopot csak nem tom h hogyan is kezdjek hozzá felnit rárajzolni vagy csak színezni. Please
felnicsÍkot keresek olcsÓn 1200 banditra
kÉket fÉnyvisszaverŐset
aki tud irjon vagy dobjon egy email-t
airbrusht vállal egyik barátom,referencia képet lehet kérni 06 70 419 50 35 email/msn : gerator666@citromail.hu
a felnijét valaki kitudja szépen fehéríteni , valameiket teccés szerint.köszike:)