Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ííííí de elq...rtam.! a matrica rajta maradt remélem az nem lesz gond!
Szia! Remélem jók lesznek!:)
sztem annyiba kerülne széjjelbombázni egy iylen szép jó állapotú motort, hogy sem anyagi sem műszaki szempontpól nem éri meg. hidd el. vagy ha van elég lóvéd akkor viszoint várom az eredményt, kivi vagyok!
fondolkodj-gondolkodj
de jövö7en majd megprobalom
vegyel 1 1500ös csiszolopapirt majd 1 2000 csiszold egyenletesen le azt matt lessz-ja vizesen.
amugy nezz körül 1 bandit forumon azt latsz ilyesmiket-
amugy szerinten 2 het utan megunod a uj mocidat.grafit vaz?mennyiben ter el a feketetöl?20%ban?,lagalabbis ha all a moci.ha 50el mesz senki nem fog ranezni mert tökös a szine-arany ?nem tudom.
fondolkodj szerintem mas szinekben,mert ezek nem ütösek de divatos
Ulead photoimpact XL-olcso vetel volt 11€
1szerübb mind a photoshop-utobbi nagyon jo csak tul sokat kell gyakorolni
semmi gond
Megpróbáltam az idomokat átszínezni mattra de nem lett túl élethű :S
majd megszokod am jóagéped kis bandita:)ha hazamegyek megcsinálom az éjfélfelélesz mert megyke barátnőmhöz sztem úgy fél1re készlesz max 1re ha még buherálok valamit na csőcsá
Hali! Bocs, de még nem használtam a fórumot sosem, és nekem az jött le, hogy az enyémre írtál, nem is láttam az előzmény feliratot! Szóval, ha valakinek van esetleg kedve megcsinálni, azt örömmel venném!
hello

Amit képeket felraktál a mocikrol azt mivel csinálod?mien progival?
Te kis IQ fighter az előzmény gombot kérlek...vizsgáld már meg mirevaló
sztem ez nem nekedment bag hanem a faja cbrre ami átment romett R-be
Véleménynyilvánítást nem kértem, biztosan mindenki szívesen olvassa az inteligens hozzászólásodat!
szvsz ez egy gusztustalan motor (nem a munkáddal van bajom hanem az alap géppel)
Halihó! Kérlek segítsetek! Motorfestés előtt állok, és szeretném megnézni, hogy akövetkező színvariációk hogyan mutatnának a motoromon! Szóval 2001-es suzuki bandit 1200 fejidomos a gép! Úgy gondoltam, hogy az idomok és a tank matt fekete, a váz pedig mély bordó, vagy mély arany, vagy grafit metál! Ha valakinek van kedve megcsinálhatná, nagyon nagy segítség lenne! (jah és matricák nem kellenek!) Üdv
csá meg tudnátok nekem csinálni h a felni króm legyen értitek
meg valami raj festés
köszi
nem 1 profi kivitelezes de igy mar nekem is tecc
kezd a cbr 08as szepulni-profitol meg azert messze vaygyok
Köszönet érte!
Ha kell lefestem neked!
Te kis műűvész
Hmm... ezt takarítani, nem eccerű eset!