Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

meg csak egyet volt idom megnezni de az nagyon csorgott a szaraz kuplung miatt es raadasul meg atlatszos volt a kuplung takaro.meg eloszor korul nezek a tobbi kozott
helló megvan a duki?
ha megnézed nincs rajta rendszám
Sziasztok!
Valaki át tudná valami más színre festeni a mostani nsr kissé megkopott fényezését? Ötletem sincs, hogy hogy lehetne jól megcsinálni, úgyhogy rátokbízom. Egyelőre ez a legnormálisabb képem...
Hali!
Nem tudtok valami jó céget aki letudná gyártani az rs-em oldalsó idomjára a gyári matricát?
én inkább bkv nyugodtabb vagyok,ha a motor a garázsban pihen közben. És kényelmesebb is (bőrruha).
A buszra meg bírok várni 5-10 percet...kibírom.
jobb mint a bkv..
Részemről utálok így feltűnösködni
ma pont úgy voltunk.. gurultunk egy nagytot, aztán be a westendbe. pont leszarom kinek nem tetszik. a kiskölkök imádják.
farmer+bőrnaci...meg cipellő+kesztyű bukó...nálam ez a scwfr (soft clothes wear for riding )
Hát nem tudom...nekem a motor motorozásra van, nem moziba járni. Én mindig beöltözök,elég hülyén néznék ki bőrruhában a moziban...meg kissé kényelmetlen ahhoz.
hüüülye
Nem baj legalább lesz egy 300 HUF-os videód az ellopott R1-ről!
Azt hiszik hogy R1!
R6 mellől?
ha akarják ugyiselviszik.
nekem 300ft-ot megér hogy kamerákkal figyeljék
én simán levágom a vasta, a váci út oldalánál lévő motor/bringtárolóhoz, ahol a mélygarázsbol jönnek fel a parasztok, a mellett.
westendnél is ott állnak a gépek és figyelnek rájuk...meg vannak olyan vasak amiket mindig látok ott...hornet600+yzf-r6
a Mammut-ban van külön motorparkoló rész a parkolóőr-bódéval szemben. Én csak ott merem letenni a motort hosszabb időre.
mindig, mindenhova
mé? én azzal járok csak.
westendbe vigyázznak a kisdrágákra ott nyugodt szívvel otthagyom
Hát én nem tudnék motorral moziba menni... :S