Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem tud senki se segíteni rajtam?
Sziasztok! Meg tudnátok csinálni úgy ezt a motort, hogy a szürke részek sötétkékek legyenek? Köszönet előre is érte!
Hy!
Itt az én gépem,ha esetleg Vki feltudná dobni valami kis tuningal,festéssel,megköszönném!
Hát, ha most kezdted a 3ds Max-et, akkor elég nagy fába vágod a fejszédet. Ezt ugyanis hónapokig tanulják az egyetemen is...

http://world3d.hu/leckek.php?i...

Itt van az emberi fej modellezése, ez alapján el tudsz indulni. Én nem bíztatlak semmi jóval, mert kurva nehéz munka egy motort lemodellezni...
Hi!
Valaki 3dsMax-ban tudna-e segíteni? Szeretném a mocimat lemodellezni! Én még csak most tanulgatom.
Hali!

Nagyon kezdő vagyok, de tetszik ez a virtual tuning. Gimp-et letöltöttem, segítene valaki, hogy hogyan lehet átszínezni dolgokat? Köszi előre is!
akkor sem áll jol a crx-nek sztem...motorbol többet szoktál kihozni
Nincs itt para, nem izgulok én semmirét, csak azért, hogy legyen elég sör este a kocsmában. A motoros képet meg várom. Egyébként faszán néz ki a kép!
neparázz báttya spanomnak csináltam cska felraktam hogy legyne valami vt is rakokfel neked akkor motortis majd délután
Miért nem motorokat tuningoltok? Ez egy motoros fórum, nem?
nem legfalazott hanem komplett Acura RSX hátsórész +spoiler
spec a lefalazott lámpa nekem crx-en nem jön be..dehát ízlések és pofonok...sztem a hosszu lámpasor egy karakterisztikája ezeknek ...a szárny az teccik hogy ugy egybehoztad
a carbontető franko
az a nagy matricát lehagynám a közepéről,sztem az sehogysem passzol...
lehet h egyszerűbb
akkor vegyél új 1000RR-t!
gimp 2.2
Hy!
Milyen programmal dolgotzok?
előre is köszi
őszinte vélemyényt kérek és tudom nemalegpöpecebb de na erre futotta ja és am a kerék alatt aza szar ien kavicsosnak tűnnne és direkt oylan
Hali

Kéne vmi ötlet Az NSR-emre,megkéne bolondítani a citromot vmivel!Ha lenne ötlet lécci rajzoljátok rá a képre!Ha tetszik akkor meg is csináltatom veled ha értesz hozzá!

Előre is köszi

Üdv
Nah ki mit szól ? ilyen kő! :D
Nem a legprecizebb !
photoshoppal nem tom hogy lehet azt megcsinálni h a zín eredeti fényessége meg maradon és ne egy matt réteg jöjjön létre ugyh letöltöm a gimpet abba egy rövid leirast adjatok plz