Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

44 milliószor kell húzni MINIMUM, hogy legalább 1x minden variáció kijöhessen - de ez az ideális eset, ennél csak több lehet. Namost kb 65 évnyit már letudtunk, már csak 846 000 évig kell húzni hetente.... 🤣
ui: csak Blédnek: a 44 millió igazából 43 949 268
https://444.hu/2024/06/16/par-ezer-evente-huznak-ki-olyan-szamokat-mint-most-az-otoslotton
ezek is több ezer évet írnak 😅
szóval kitartás(óranézegetős)
Ha tudod, hogy a végtelen előtt 1-el vagy, akkor csak számolj tovább és neked is meglesz a végtelen. Máris fél Chuck Norris vagy.
Ő vissza is számol, ezért ő az ász! 😁
Sajnos annyira nem vagyok jó mint csák norisz aki a végtelenig meg vissza is tud számolni, nekem a végtelen előtt 1-el megáll a tudomány. 🙄
És nyerésre állsz már?
Addig eljutottam, hogy a mostani konstalláció legutóbb nagyjából pontosan 2438 éve és 46 hete történt meg és tovább számolok.
reggelig mennyi lesz meg?
Nekem rengeteget segített, elkezdtem kiszámolni és már a 4. variációnál tartok. 👌 😁
Mi az hogy többet? Egyáltalán nem segítettél 😆
Nagyo kicsi a minta bármi statisztikához. 57 óta van lottó ilyen formában, vagyis 67 év * 52 = 3484 húzás... a variáció meg közel 44 000 000.
Aki kíváncsi, hol tartunk, számolja ki ebből, többet nem segítek.
vicc topik de egyébként a viccet félretéve ma már valóban bunda az egész fideszes kifizetőhely lett a lottó is(kezeit széttáró)
30 éve amikor töredék ennyien játszottak 2-3 hetente mindig elment az 5-ös. Most 10 millió heti szelvénnyel fél éveket törlódik minden alkalommal és sosem derül ki ki nyerte meg még a település neve se merül fel a mai fészbuk világában ugyan má(legyintős) Ha a szomszédom megnyerné az itt nem derülne ki? Aztán futótűzként terjedne. annyira néma kuss öleli azt az éves 2-3 db 5 östalálatot, hogy már gyanús(gondolkodós) Mint ahogy virág elvtárs is mondta minden gyanús ami nem gyanús(kezeit széttáró)
De azért felveti a kérdést, hogy nem igazán jó a véletlen szám generátoruk, nem keveri meg elég jól a golyókat.

Meg most visszanéztem a korábbi számokat, rendszeresen van olyan hogy egy egy szám beragad hetekre, meg rendszeresen felbukkan. És azt figyeltem meg hogy a számok is mindig 1-90 között vannak, szóval tuti valami bunda lesz ebben. 🤣
pontosan tudom mert a valami amerika 1-ben is 12345 ös számmal nyerték meg a fődíjat de az, hogy a sorban 5 egymást követő számot kihúzzanak mégis elég képtelenség(gondolkodós) már 4 egymást követő szám kihúzása is a lehetetlen kategória erre még példa nem volt a mostanit kivéve(gondolkodós)
A matematikai esélye öt egymást követő számnak pont ugyanannyi, mint 5 bármelyik más, tetszőleges számnak, szóval annyira nem nagy hülyék. :)
ezek a heti lottószámok(gondolkodós)
és 33 marha van aki ilyen számokkal játszik ezeknek 4 esük lett 😅
Ha az eleje vagy a vége szám is smakkol akkor kb. 16 db 5 találatos lett volna a héten a hülyék miatt 😅
számolgatom én is de csak 2 cé van benne tehát 100-assal kevesebb. egyébként aki napi szinten foglalkozik ilyennel az csak ránéz azt pont úgy olvassa mint bármelyik arab számot. (kezeit széttáró) nekem egy ilyen hosszú számsorhoz kellett vagy 20 másodperc.(gondolkodós) Élő adásban hirtelenjében pont úgy beégnék mint a kiscsaj(kezeit széttáró)
Neked nem is kell tudni (hacsak nem tanár vagy) de ezek képviselők, jogászok, elvileg mind felsőfokú végzettségű... és ilyen szabályokkal, törvényekkel dolgoznak egész nap. NEKI tudnia kéne... de még mindig nem olyan rossz, mint a két liba, a foLYtani táblával 😁
Gondolom azért mielőtt beül csak összeszedi a gondolatait, jó előre megkapják az anyagot. Csak hát ezek a pénzünkért nem csinálnak semmit csak beülnek és akkor kapkodnak az olvasással is
Igen, nekem is megtanították (meg is tanultam) de ha ránézek egy MDCCLXXIX-re nem biztos, hogy kapásból megy, hogy 1879. (Mert nem is annyi 😉) Azaz le kell fordítanom arabra. (magyarra?) Lehet, hogy a 125 egyszerűbb, de hát ott a kamera, meg a parlament, meg sürget az idő ...
engem úgy tanítottak hogy laci döme... mássalhangzók 50-100-500-1000
10 ig meg nincs aki ne tudná.... régen az órákon se volt ritka a római szám
van pár bizarr kivétel de egyszerű olvasni
mondjuk ezekkel a számokkal borzalom lehetett számolni....