Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

most a hűtőcső nem is lényeges ha csak 5 métert kell megtenni viszont nem láttam,hogy nyomogatták volna 3 percig az ac pumpát 😅
az üzemanyag, hogy jutott el a motorba ilyen gyorsan, hogy azonnal indult?
És szrinted a berakás úgy hogy még a kereék sem volt levéve 40 mp alatt menne a 2 méter is?
Autószerelőként,a videón,hipotetikus akkori verseny nem érdekel.
Csak a video.
Annyi idejük volt hogy kiemeljék és beemeljék a motor meg rátekerjék a bakokra a csavart,ez úgy hogy a videón látott szerint önerőböl menjen csak filmvágással sikerül.
Bravo!
A hajtótengelyeket (féltengelyeket) valószínű csatlakoztatták a hajtásláncba, hiszen működött az autó.
Ennyit elmegy hűtőfolyadék nélkül is.

Nem figyeltél, pedig leírtam már.
Ez egy akkori "verseny" volt és a feltételek között az önerejéből megtett kb. 10 méter volt cél.
Nyilván sok minden nem úgy van beszerelve, csatlakoztatva, mint egy normál autónál. De ezt mindenki tudta! 😁
A cél a motorcsere volt. 🙄
Üzemanyagcső csak rádug,vízcső minek....féltengely, bekapat két két csavart és kész.pár méterr kell megtennie önerőből.De azon sem csodálkoznék ha a féltengely csatlakozás át lenne alakítva.
Kamu,a féltengelyeket se rakták be,nem hogy az üzemanyag és hűtőcsöveket.
Az szép. Nekem percben ennyi a motorcsere rekordom 🤣
Nem a forgalmiban szereplő motorral használtam, ezért műszakira mindig visszacseréltem 😆
Aztán szerencsére egy időben viszonylag egyszerű volt átíratni a motorszámot, akkor megtettem.
Nem kamu.
Abban az időben volt ilyen verseny. Nyilván nem 200 km-et kellett menni.
Saját lábon x métert legyen képes menni, motor teljesen ki-be. Ennyi volt a feltétel.
Ezt teljesítették is, ha jól emlékszem nyertek is.
ez kamu
úgy néz ki mint apdét réka (gondolkodós)
Ügyesen húzogatja 😅
vicces dolog hogy a hit és az űrkutatás hogy tud elférni ugyanabban a fejben....
nem kell ilyen férgeket felküldeni az űrbe és megoldva a probléma