Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nógrád megyében kóborol egy ki tudod próbálni
A szoci államberendezkedés utolsó éveiben volt hozzá szerencsém. Ilyen busz a keleti végeken nem nagyon volt akkoriban, először az ormánsági vándortáborban láttam ilyet, illetve vásároltam is benne még úttörőként. Emlékszem gyerekként mekkora élmény volt, de nem csak a busz-bolt, hanem az Ikarus cabrió is, ami szintén a 266-os alapjaira épült. 1986-ot írtunk, jó rég volt, tetszett a múltidézős videó! 👍
Aztán cserélnek, és a medve boxol ... 🙂
Eén ezeket adom..., igazábol csak kapkodom a fejem, hogy minek ez a nagy mosogatás? Lehet potcselekvésnek kiadja, de itt egy picit úgy érzem, hogy átesnek a szamár másik oldalára...
Èn is örülök, ha rozsdamentes a 2008-as ford alja, ezért szezonváltáskor le szoktam mocskolni egy kis rozsdaátalakítóval a foltos helyeket, de mosogatni az alját utoljára akkor tudtam, mikor még volt mosobeálló a mélygarázsgan, aztán a hólét leverettem róla, mert mire 2 hónap mulva elö vettem volna már csak egy kupac rozsda lett volna belöle...de már mosót is bezárták... így már inkább nem megyek már hópban sem inkább...
Azt látni mindkét irányban nagy az jó Isten állatkerje. Van aki szemétlerakatnak használja, van aki meg múzeumnak... Részemröl úgy vagyok vele, hogyha a müszaki állapotán nem igen emel a tisztogatás akkor nem eröltetem a dolgok. Néha persze jó "végigtörölgetni" a dolgokat, mert elöbukkanhatnak a szem elöl rejtett helyeken müszaki hibák, hiányosságok, de azért nem megyek át napos vasárnap délutánokon a fogkefével minden jármüvemen.
Amúgy csak tetszett a billentö, mert néha jól jönne egy ilyen mikor az alján kell matatni...
Ez melyik halmazba tartozik?
http://youtu.be/AoEFmHkoeKg;t=2380s
Ezek az autókozmetikusok, nem olyan nagy szakik ám. Csak megy a parasztvakítás, a sok előtte - utána videóval. Aki szokott nekünk dolgozni autófényező, mondja hogy nagy átbaszás jórészt. Pl ő fele pénzért megcsinál egy polírozást, a sok csilli villi videó helyett.
Ez az autó soha nem volt koszos, új oxid mentes az összes alkatrésze, csak össze fröcskölték egy kis sárral hogy látványosan le lehessen mosni. Másik hogy azért bátrak, hogy a küszöb közepén emelik az autót...ráadásul egy Fiatot 🤣
Emlékszem mikor történt ! 😅
na legalább érhetően le van írva 😂
nem külföldi köcsögül 😂
anyós: https://www.facebook.com/reel/398434195881932
Nászéjszaka után a férj megkérdi újdonsült feleségét:
– Mondd drágám, ugye én voltam az első férfi, akivel együtt aludtál?
– Igen, ebben teljesen biztos lehetsz.
A többiekkel egy percet se aludtam egész éjszaka…
Egy idősödő úr meséli a barátainak:
– Be kell vallanom, én bizony megizzadok két szeretkezés között!
– Hogyhogy?
– Tudjátok, mindig közte van a nyár.