Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

de könnyen feladod 😂 😂
mi van veled ?????????? elraboltak az ufók 😂 😂
Igazad van, de amikor nézem a billentyűt mer' verem, elnézem, elrontom, de igazad van, még egyszer írom, beleáll a fejembe a hülyeség és észre sem veszem. De harmadszor is, hogy megkövesselek: igazad van.
de betűvel írtad a százat vazzeg
szóval nem 100-400 hanem száz-négyszáz a tévesztés
csak azért írom mert te egy igazi kötekedő faszfej vagy aztán érezd a törődést 😂
Na, közben a te észrevételedre igen, jó nagy hülye vagyok, hogy nem olvasom vissza saját magamat sem, és a billentyűzeten egymás alatt-felett van az egyes- és a négyes billentyű...
Köszi.
Nincs elhízva mint kortársai 84,4%-a. És a fiatalok több mint fele. Így is rossz?
Több mint 400 éve
Persze, ezután majd megtanulja a kamiont, de legalábbis a sofőrt tisztelni!
mért te azt választanád ?
amugy kár beállítani úgy ezt a gyerek verve jó kérdésre
pl én magam is csak egyszer csapkodtam meg a seggét mondjuk akkor rendesen olyan 5 éves lehetett
több testi fenyítés nálunk nem volt . mondjuk alapjába véve nem is volt problémás gyerek . szokásos tőlem jobban tartott anyával többet egedet meg magával . de persze anya adta alá lovat a hülye ajnározással meg kényeztetéssel
A kamionból többet okul igaz, hogy csak egyszer, de akkor alaposan.
Ez a 80'-as években volt és igen, nyilván tenni kellett volna ellene, de akkoriban az volt amit itt ti is preferáltok, a gyerek verve jó.
😂
jól le van írva
amugy ennyi diktatúra belefér a kis gyerekeknél
mert igen szerintem egy élénk 4évesnek kár beszélni arról hogy milyen hatásmechanizmusok vannak ha kamion elé szalad és hogy a vége hogy meg nyomorodik illetve eltávozik a élők világából . Sokkal hatásosabb egy jó nagyot ráhozni a fenekére és tapasztalati alapon össze rakja főbb vezényszavakat 😂 😂 😂 és 20 éves fiatalnál már elvárható hogy amit ész érvel magyarázol fel fogja 😂 😂 mondjuk a mai világba lehet hogy ez is eltolódót 😂 😂
Igen, a megbecsülést, egyenlőként kezelést, elfogadást, stb.
Nem kötözködök,kérdeztem.
Most ha visszaolvasod amit írtál,akkor rájössz hogy jogos a kérdés.
"A buzik tolem azt kapjak, amit igenyeltek"
Milyen választ szeretnél, hogy kötözködhess és ettől boldog legyél?
kezdők vagytok 😂
a kiskölköket akkor kell verni amikor még az emberek 99,9% nem is gondol rá, utána már értelmetlen
én a gyereknek a kezére 1x ütöttem rá nem kicsit, de nem is száradt le, szóval pont az optimális
lehetett olyan másfél éves, teli volt önálló gondolattal és meg tudta különböztetni a jó dolgokat meg a rosszat
addig csak annyi volt hogy nem szabad és megakadályoztad a tettében,
egyszer próbára tett a kiskölyök mondtam neki nem szabad,(nyomta volna a pc-n a kikapcsológombot, at tápos gép imádta) aztán ott állt és figyelt mi lesz, persze a gombot megnyomta, én meg felugrottam a kezére vertem ott helyben késedelem nélkül
na azóta ha mondtam hogy nem az mindig nem volt most kezd elkanászodni 25 évesen, de már beigértem neki a sokkolót ha nem működik jól 😂
a hisztis korszaka is egy alkalom volt, elkezdett pörögni a földön felkaptam vittem a fürdőbe és bőszen locsolgattam vízzel, aztán kifaggattam hogy volt-e és kér-e még
párszor már-már elkezdte volna a hisztit aztán csak megkérdeztem menjünk-e a fürdőbe és tovaszállt a hiszti gondolata
de
ha 5 évesen kést akart dobálni akkor kést dobáltunk, ha tábortüzet akart csinálni azt csináltunk, ahogy elbírta a co-pisztolyt lőgyakorlatokat csináltunk
de ha azt mondtam hogy nem az mindig nem volt
ennyit ér az hogy időben volt rendbetéve az hogy hol a helye és ki az "úr" a házban, és mit csinálhat és mit nem
amikor a 6-8 éves gyerekeket verik mert csináltak valamit annak már nulla értelme van
amelyik gyermek nem igényel speciális gondozást azt 2 éves kora előtt helyre lehet tenni
én a rokon gyerekeket is betanítottam pillanatok alatt mit lehet és mit nem, persze azokat nem vertem csak sunyiban okoztam fájdalmat 😁
pl azt 3 másodperc alatt megtanítottam a nagyobbikkal hogy az ollót nem szabad basztatni mert szúr, simán odanyomtam az ujjához hogy milyen szar érzés, utána nem akart baszakodni az ollóval, inkább adtam neki összeépítős kockákat hogy avval mókoljon
Akkor te is buzi vagy?
Ertem a celzast
A buzik tolem azt kapjak, amit igenyeltek.
👍️ szerintem is
de ez öncélú ütlegelés
mi ugye azért nem erről beszélünk
hanem néha a ha úgy van ,de ennek max a legvégső estbe szabadna előfordulni
nem az a cél és egyetlen eszköz hogy egyfolytában ütlegeljem
ennyi erővel azt is kérdezhetném akartok tanulni matekot vagy inkább játszotok a kisautóval ?
amikor erőltetnem hogy tanuljon matekot akkor nem szereti nem akarja de majd később lesik neki (felnőttként) hogy hasznos volt a tanulás
azt mondják jó gyerek meg szép öregasszony nincs , az hogy ordibál valaki a gyerekkel mint a fába szorult féreg nem pártolom, inkább kapjon egy taslit ha mondjuk harmadjára se ért meg valamit... mondjuk nekem két fiam van azoknál meg néha előfordul hogy elszalad a csikó 😃 de az a hozzáállás hogy ráhagyunk mindent meg könyörgünk ha akarunk valamit elég elbaszott koncepció 😆 ismertem ilyen gyereket el is küldték tizenévesen a szüleiket az anyjuk picsájára .
Hát ez értelmetlen és felesleges. Ez csak a szülőnek az elfojtott frusztrácioja.
ha tudtál róla és nem tettél ellene semmit az bűncselekmény szerintem