Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szerinted mi a megoldas?
Az arányokkal van a probléma. Láttál már ilyet, én is láttam. Van erre is példa. De a többség a meghatározó. Sajnos az meg.......
De ezek szerint jó úton haladunk, és el is hisszük.
Szerintem a családi adókedvezmény és a közmunka elég jó húzás volt a semmire kellők ellen. Na meg az is hogy a családi pótlékot az iskolába járáshoz kötötték, így nem lehet lógni, aztán hátha ragad rá valami.
Ha meg tisztességes életet él, akkor teszek én a származására, meg bőrszínére.
Szerencsére azért erre is láttam példát.
Ideje észbe kapni, mert egy-két generáció felnő, és már többen lesznek, mint mi.
Ezt a szociális rendszert kihasználva, munka nélkül élvezik, az általunk megteremtett javakból, az életet.
Nincs cigány kérdés? Nincs cigány bűnözés?......
Ha ők mondják, én elhiszem. 👌
Sehol nem írtam hogy minden cigány pesten élt, de elég sokat próbáltak elsütni az iparban, az meg jellemzően városokban volt.
Ahogy a bányászat is.
Ettől még nyilván maradt is bőven elég.
Én nagyon 😋 😂 házi hasábbal
nem szereted a cigánypecsenyét? :-)
nem légyszi ne küldjél(ujjával nemet mutató)
Pestre küldjed őket állítólag ott jobb az élet(meghajlós)
küldök hozzátok nógrádból, itt annyi van hogy még a szlovákoknak is jut
azért a 7-8-9 kerület erősen cigó szennyezett volt
biztos volt máshol is sok csak arra keveset mászkáltam
de ilyen havanna lakótelep szerű fertőzöttebb blokkokból biztos volt több is
kiskőrös ezekhez képest kutyafasza volt pedig ott se volt kevés belőlük
itt van védő felszerelés még karosszéria is(fetrengős)
na pont ilyet még nem láttam. (kezeit széttáró) éves szinten 4-5 cirkuszban megfordulok a gyerekkel na ott sincs biztosítás senkin(kezeit széttáró) Van ilyen halálkerék ami 10 méter magasan forog a csávó meg a dob külsején mászkál bekötött szemmel. Magasbn a drótón mászkálnak, meg 1 kerekű biciklivel mennek egyik oldalról a másikba. Most voltam a fővárosi nagycirkuszban is 1 hónapja. Gyerek kapott valami ingyen jegyet a kiváló tanulmányi eredménye miatt(meghajlós) Ott volt valami házaspár akinek a női tagja most épült fel úgy volt, hogy lebénul, mert az egyik előadáson nem úgy adta ki aztán leestek a férjével 10 méterről az ember meg ráesett az asszonyra(kezeit széttáró) Pár év helyrejött most megint lengetik egymást meg ugrabugrálnak a magasba(kezeit széttáró)
szerintem te nem éltél vidéken. Mi az, hogy majdnem minden cigány pesten élt a kommunizmusban?
Hát ez hülyeség(fetrengős) Bár csak az összes településen annyi cigány lett volna mint ami pesten. Már a kommunizmusban is tele voltak cigánnyal a vidéki városok és kistelepülések. 80-as évekbe kezdődött a gyerekkorom. Csak a határutcán, meg a regős utcán több cigány volt mint nálatok 3 kerületben összesen 😅 Több utcányi cigányunk volt. Kecsón még ma is városrészek vannak tele cigánnyal. Kórház utca, zsinor utca, eper utca. A rendőr be sem nagyon megy az ilyen helyekre no-go zónák vannak cigányból. A tiszamenti településeket meg hagyjuk is 100 éve vannak komplett cigánylakta faluk. Tiszabura, tiszaroff, tiszagyenda és hasonlók végig a tisza mentén még a polgálmester is cigány 😅 Borsod mond valamit? Ott sem kell nagyítóval keresni. De menjél el hevesmegyében ott sem sokkal jobb a helyzet(kezeit széttáró) Ezek nem pestről települtek oda baszki(kezeit széttáró) Na mind1 majd jön pintérsatya azt 2 hét alatt rendet tesz 😅
nap közben évek óta nincs gond, este meg alszok.
Sok éven keresztül elmentem mellettük. Idén már a gyerekek is elég nagyok voltak, és bemerészkedtünk. Engem nem nagyon széditenek meg az ilyen cirkuszi baromságok, de ez sokkolo volt. Nincs védöfelszerél, sem hangtompitó...A fö atrakció, mikor mind a négyen mennek körben. ELöbb egymás után, majd egymás mellett...
http://youtu.be/FeSBW6FgfQI
Németül értöknek:
http://youtu.be/UKIDD-yVmM0
Vót de nem hiányzik a többlet
Majdnem. Ugye a kommunizmus alatt, ezeket felhozták pestre, és kaptak lakásokat a tízemeletesekben, meg azokon a helyeken ahol most a gettók voltak. Kaptak munkát is, így volt jópár aki képes volt élni a lehetőséggel és kimászott a nincstelenségből, de jó néhány olyan eset is volt amikor eltüzelték a parkettát, meg lebontották a lakást, aztán verték az önkormányzatnál az asztalt hogy rosszak a körülményeik. Na egy idő után ezek kerültek ilyen értéktelen helyekre amik el gettósodtak. A tízemeletes beli lakások értéke meg felment, és megvették viszonylag rendes népek, így kiszorult a csőcselék.
Csakhogy ugye most már a gettó is értékes belvárosi területeken fekszik, szóval ezeket meg szaré hugyé felvásárolták befektetők ledózerolják és építenek valami szépet oda.
A Hős utca elég speciális, mert az pont nem jó helyen van. De ide meg az összes vegyveres testületet telepítették. Katonaság, készenléti rendőrök, TEK, meg mindenkinek itt van telepe, és ahogy bontották el a putrikat, úgy húztak fel a helyükre szolgálati lakásokat....persze 3 méter fallal és NATO dróttal védve, mert a Hős utcai zombi hordától ők is féltek 🤣
mert vidéken sose vót cigó mind pesten vót eddig 😅
az illatos úti gettót is ledózerolták jó régen, egyre több putrit számolnak fel aztán emiatt jön a cigó sereg vidékre
ott már nincs hárlem(kezeit széttáró) A tv-ben ezt mondták 😅
Háát azért nyomd le a központi zárat, húzd fel az ablakokat, és ne lassíts a stoptáblánál, ha arra jársz 😆
tudtommal a hős utcai gettót elbontották(kezeit széttáró)
😂 😂 😂