Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hol? 🤣
Dehogy,tenyleg en vagyok a főni.
Az nem más. Főni az állomáson van. Állomásfőni. Maradj meg Zolinak, jobban jársz! 🤣
Az mas,en főni vagyok. 😎
ezek mind hülyék, egytől-egyig
múltkor volt ez az előválasztás vagy mi a picsa nevű dolog, na gondoltam végre valamelyik balosnak kiürült a drog a szervezetéből és elkezdett gondolkodni, már vártam hogy itt bizony nagy dolgok fognak történni o1g meg sírhat a sarokba mert ha ezek egyszer összefognak akkor itt valami történni fog
pénz nem számított gyuri bácsi számolatlanul öntötte a pénzt a projektbe, na a kkor jöjjön ami még nem volt
aztán ebből is lett egy olyan rakás szar amit csak az igazán a hithű balosok tudnak csinálni, még arra sem voltak képesek hoyg a nagy nyilvánosság előtt úgy csináljanak mintha puszi haverok lennének
a legnagyobb üdvöskéjük is olyan nyilatkozatokat tett hogy a polgár jenő hivatala is megirigyelte volna 😂
amikor ez lezajlott a vitya hátradőlt a foteljában és már tudta jól hogy meg is nyerte a választásokat, mondta is a haverjainak hogy na testvéreim mi itt bármit is megtehetünk, ha helikopterező pöccsel járnánk misére akkor is minket választanak meg minimum 2/3-os többséggel
Elég. Ezt az egy szót írtam el. "Elédre" Igazad van.
Így olvasd vissza! 🤣De a lényeg maradt 🤣
És szeretném ha nem lennél ilyen kegyetlen, és a helyesírásodra is figyelj! Ne legyen benne katyvasz 🤣
Mert arra is volt már precedens.
Attol meg a mondatod katyvasz.
Elmarad a koncert. A felelősnek mennie kell.
Te meg lámpavasra lógatnád. 😀
Nem helyes. 😀
Az nem nehez.
Viszont ezt a mondatot a chatgpt wishrol rendelt másolata rakta ossze.

"Nem lenne eléd mennie, ahogy írtad?"
Ez miafasz akar lenni?
Mijafaszé nem váltjátok már le ezt a qrva fideszt? 2 millió birka nehogymá' dirigáljon, mindenütt azt habogjátok, hogy ti 7,5 millióan vagytok 😄 Akkor miért nem tesztek semmit? Most akkor ki is a birka? 🤣
Amire válaszoltál. Picit olvass vissza!
De csak emlékszel, hogy mire reagálsz. 😉
Én azt se tudom, ki az a kis buzigyerek, de ezt állítólag a múltkori szigeten is megcsinálta...
?
Hova?
Mi?
Lenni kicsit nem madzsar......
Ha ezt elolvassa.....Nem fog örülni, hogy bitóra küldenéd. 🤣
Nem lenne eléd mennie, ahogy írtad? 🤣 🤣
Lógni,lámpavason.........
Az igen. De ami utána jött, arra értettem. De mindegy is. 😉
Bosszantó. Ezért valaki felelni fog 🤣
Az elmaradt Yung Lean koncert is.
Mondjuk ez jogos.
Ha még zebra lenne.
De csak egy gyalogátkelőhely 🤣
Szerintem a zebra átadása nevetséges, minimum ide való! 😅
Ezek az ellenzéki emberek azok akik kiskorukban ha nem kaptak csokit elkezdték magukat földhöz vagdosni az üzletben. Szociálisan össze férhetetlenek egyszerűen nem tudják elfogadni ha a dolgok nem úgy alakulnak ahogy azt ők elképzelik. Mindemellett jól élnek és maximálisan kihasználják a "rezsim" nyújtotta előnyöket.
Jaj azt hittem hogy tévedtem és a politizálunk topikban vagyok. De úgy tűnik hogy ti tévesztettétek el.
Leszarom a palfit is meg a tanarokat is.
Hoborogj nyugodtan ha elvezed,tenni semmit nem fogsz ellene.Te is csak egy netes fotelharcos vagy.