Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

mérnök vagyok, sokat szerelek autót. Te se hinnéd el hogy a hiace 100,000 kilóméternél el tud romlani.
a vadászrepülők olyan manőverek miatt szoktak lezuhanni amire a pilóta esetleg a gép nem képes. A rendőr helikopter után is lepottyant egy teljesen felújított repülő, látszik a videón lassan és túl alacsonyan manővereztek vele!
nekünk a haver apjának a volgáján volt ilyen egy buliból hazafelé 😆
nekem a kormányösszekötő akadt ki, szerencsére még gyorsultam nem sokkal mentem,
tuti szopás lett volna mert a bal kerék balra csapott ki a jobb meg jobbra nem is lehetett kormányozni
nekünk volt zsigánk a 2105 piros kocka gombi alól is kifordult a kerék(fetrengős) Baszod a gömbcsukló kb. 6-os átmérő vasdarabon fityegett annak kellett tartani az autó súlyát nem tervezték túl 😅
ruszki ország világ életben híres volt a fasza tartós termékeiről....... pl zsiguli talpas se ment tönkre csak évente 2x 😁
mig-21 nek nem sok kisipari gyártója volt 😅
ha müszaki ok miatt akkor 100% hogy a be nem tartott szervizelési/karbantartási rend miatt volt
vagy nem megfelelő gyártótól szerezték be az alkatrészt
Az utasok meg azt mondják mindkettő rohaggyon meg. 😂
Ez baromi egyszerű. A pilóta szerint mindig a szerelők hibáznak, a szerelők szerint mindig a pilóta a hülye 😁
sedu meg ini úgy sem fogja neked elhinni 😅
Én elhiszem(meghajlós)
21est taszáron csak én hármat láttam lezuhanni, meg egyet összetörni bennmaradt futó miatt
Csak azért mert szerinted nincs se tervezési, se gyártási hiba sem karbantartás hanyag ellátása csak néhány példa ugyanerről a típusról a teljesség igénye nélkül(kezeit széttáró)
Mennyit tegyek még fel? (kezeit széttáró)
szóval csak ebből a típusból 74 darab zuhant le ennek fele a karbantartási vagy gyártási hibára vezethető vissza szóval hagyjuk a helikopter szerelő apukákat meg a repülőgép szerelő apósokat. ha normálisan látnák el a feladatukat a 32 repülőgéphalált pilótából 16 élne vagy öregkori halállal halt volna meg. és itt csak 1 típusról beszélünk hány ezren haltak meg apósod féle hanyag szerelők miatt?
bocs 71-ben. én emlékeztem rosszul(kezeit széttáró)
keresztapám meg vadászpilóta volt mig-21-el 68-ban leesett a gépe harkakötönynél meghibásodás miatt(kezeit széttáró) De nézd már meg van egy honlap mennyi fos mig 21 zuhant le néhány évtizedes múltja alatt(kezeit széttáró) Meg egyébként hány repülő jármű. Kitalálod, hogy nincs tervezési hiba meg kitalálod, hogy nincs műszaki hiba. (szemeit körbeforgató)
mi a faxt szívsz, tudnál küldeni belőle?
após repülőgép szerelő volt, azt mondta csak pilóta hibából zuhantak le a gépek.
kaszálj 10 méterrel arrébb :-)