Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Na én mellé még végigordibáltam a pusztát, hogy DIIINNNYYYÉÉÉÉÉÉÉT!
Az összes öregasszony jött a bukszával. Azt nyomban le is buktam, mert kurva nagy volt a por...
https://www.facebook.com/photo/?fbid=636550648510172&set=a.552369510261620&__cft__[0]=AZXQvdGZnhvk1dCub9k5XF57WmNk06dgrQZD3tiZRWR4ySchRl29SIXqu9W1ebc3ptYxon8N0Og0PRU6sxthAVzi7y2wxpTFECc6tLM7UHHZJBgmTAyTAjKFQH7pHQW6RelvLgyce97KeriJmvGSOnbKybkcqTpqkFMiGJCvpq6iryD5jzHQMgW3ueVgJM46FEg&__tn__=EH-R
mi kőgazdagok voltunk ezért kaptam egy fasza kemping biciklit
csak láttunk bmx-es filmeket és azt gondoltam mivel ennek is kis kereke van simán megcsinálom én is a trükköket
csak sajna a váznyaknál eltört a bicikli, meg lett forrasztva rézzel de ugyanúgy elbasztam 😁
aztán lett a ruszki csoda
azt nem sikerült eltörni de a felsőcső meg az elsőcső rútul lelhajlott az első villa szinte kiegyenesedett egy izmosabb ütközés következményeképp
igazándiból azt nem értem hogy a faszba nem tört el semmim abban a korszakban......

a másik nagy kedvencünk az volt hogy kimentünk a pusztába kerestünk jó nagy parékat, madzagra kötöttük és húztuk a buciklivel, pesze a tejfölösdoboz+csipesz kereplő alap volt
na a gaz akkora port csinált (nem volt még aszfat csak ilyen murvásabb földút) hogy az utcabeli összes öregasszony sorban állt a kapunk előtt panaszkodni 😂
kaptam párszor fakanállal a picsámra de nem érdeket a téma, már akkor utáltam az összes öregasszonyt a világban megérte kibaszni velük 😁
Én is bicikliztem így 😁 - mivel akkor még nem úgy volt, mint ma, a nagy jólétben, hogy a gyerek 2-16 éves kora közt 2 évente kap egy megfelelő méretű új biciklit... mi azzal mentünk, ami volt, én a nagyapámét tudtam lenyúlni, mert a női biciklivel anyám elvolt dolgozni.
Nem is vicc. Mindegy most már.
hát ezt el se hiszem 😂
hát akkor nem tudom(gondolkodós) Biztos?
tükör van otthon gondolom(kezeit széttáró) 😅
Annak idelyén minden gyerek így biciklizett(már aki tudott)akinél csak vázas bicikli volt otthon.Én is,pedig nem vagyok cigány!
én is úgy mentem évekig pedig cigó sem vagyok
kempinget eltörtem a sok egykerekezéssel meg a lépcsőn ugráláddal
aztán megkaptam fater ruszki fecskés férfi biciklijét aztán trükközz hülyegyerek
ott sztán volt ám váz alatt tekerés meg csomagtartóról tekerés úgy hogy a kormány bálamadzaggal volt megkötve és azt fogva kormányoztam
tekerj állva mint a kis cigány gyerekek akik nem érik el a nyerget a felnőtt biciklin 😆
Gyerekkoromban sok olyat láttam, hogy a purdé az apja által lopott felnőtt vázas biciklit úgy tekerte, hogy a váz alatt rakta át a lábát aztán ilyen féloldalvást állva tekert 😆 A hülyék ezzel a mutatvánnyal cirkuszba is szerződhettek volna 😂
keróval 1 nap alatt 300 km az már nem gyerekjáték(gondolkodós) Szakközépben voltunk egy csomó kerótúrán ezt a távot meg sem közelítettük. Nekem a legtöbb 130 km volt egy napra. Ebből 100 km verseny volt hát nem vettük szorosra 4 óra alatt teljesítettük de az emlékplakettot megkaptuk 😅
egy szóval nem mondtam hogy nem volt fitt
amúgy mindig isvegy egy hiperaktív emberke volt bármiről volt szó csak a maximumot ismerte
egy időben én is biciklizgettem 20-30 néha 50 km távot is csak szétment a fasza ülésem és azóta sem kaptam olyat ami jó lenne
Zakkant vagy nem, letolta 50 plusszosan. Akkor az egy fitt ember.
elárulok egy titkot:
az hogy 150 km vagy 300km teljesen mindegy
aki el tud menni napi szinten 120-150 km távokat a 300 se bassza a földhöz
nekem volt zakkant bringás munkatársam az dimál levert egy 200 km versenyt éjszakás műszak előtt pedi 50+ éves volt
Mondjuk szerintem ez elismeresre melto teljesitmeny, minden egyeb reakciotol es szemelyes preferenciamtol (mert en sem pont ezt valasztanam eronleti hobbinak) fuggetlenul. Tobb olyan embert ismerek, aki motorral se szivesen ugrik neki ekkora tavnak. A motivacio mogotte kevesse erdekes, az mar annal inkabb, fejben hogy kezeli az ember.
csak őszinte már az is baj 😅
Parabellum igazi neve... 😅
Mire kattantál be ennyire, öreg? nem rémlik nekem hogy én így beszéltem volna veled.
Ennyire megvisel az öregedés? 😄
hát ezt nem tudom, hogy mi de a katonaság jutott róla eszembe 😅 Pont ilyen csinos rucink volt a sportfoglakozásokra. Lehet nem volt benne ennyi fehér csík de nagyjából eben-guba 😂
Én asszem maradok a Hurra Torpedo-nál ebben a műfajban :D
http://youtu.be/G9evhR-iJSE