Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

? Április vége felé ezek már nyitva szoktak lenni(kezeit széttáró) Hát mi folyik ott gyöngyösön???
Akarom mondani budán?
Hekkmester fel sem ébredt még, ahogy a többi sem. Fagyizó volt nyitva a strandnál.
Ha nem pulyka vagy cíke nem erdekel.
kutya biztos nem (ujjával nemet mutató)az valami madárféle 😅
nekem a veréb is madár nem vagyok én ornitológus. aki hobbyból biciklizik mind buzeráns és kész 😅
ezt leszögeztük 😂
mert nem a hekkmesternél jártatok balekok(kezeit széttáró)
Egykutya.
300at nem tekersz kapuzárási pánikból....arra elég a 60km is 🤣
Ne fogalmazz ilyen durván... nem mind kanári, van, amelyik papagáj 😅
Az szép. Nekem 180km, de nem akarom azt újra csinálni.
Na jo,szogezzuk le,minden biciklis kanári buzi. 😆
Nagyon pesti vagy... ki kéne néha nézned az országba, pl. úgy, hogy kívül mész az M0-án 😅 vannak ám csuda dógok! 😁
Azt is ettünk volna, csak még nem fogták ki.
Mamlasz mióta jár kamionnal? Eleve a kamion miért nem az M5-ön megy? Szétbasszák az utat, falvakat, feltartják az autósokat, szóval köcsög mind 😅
nekem a szakközépben 130 körül volt a legtöbb 1 napra(kezeit széttáró) akkor még elbulizgattunk a kerótúrákon most már kényszeríteni kellene az ilyesmire 😅
És hány évesen kezdted? 50? Kapuzárási feltámadás? Vagy 3-4 kortárs haverom beleesett ebbe 😁 elég tipikus lenne...
nem is akarok nekem sem tekerni sem bicajozni nem muszáj 😂
jó dolog a sport, anno én is tekertem néha 50km felett, de azért aki napi 300 felett leteker az azért kicsit szalajt 😉
ismertem pár zakkant bringást de azok is ilyen 200km távok körül megálltak napi szinten
Mé kocsi nem vót?
Egy napra a max 306 km volt tavalyelőtt. 56 évesen kb. El se bírsz addig számolni te űberokos .
Ez bizony szinte mindent. Kell azért némi gyakorlat hozzá.
jó az ha az ember tud egy kicsit mókázni 😅
hát kamionnak a legnagyobb szopás az tuti. Át kell menni a másik sávba, hogy el tudja kerülni(gondolkodós) Én már annak is örülök, hogy megszűntek a lovaskocsik 😅 kb. 20 éve még volt belőlük rendesen csak kihaltak a lovaskocsizós öregek. (kezeit széttáró)