Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

akkor ha jól veszem ki ez negatív jelző?
Rendesen jó ez a zene 😀
Hát ez nagyon tudományos, egyszerűen a bunkó szinonímája, közepes intellektusú társaságban és is használom. 😁
Gyökér, suttyó, barom. Kb. ennyit jelent.
Ezt találtam róla(kezeit széttáró)
az mi az a türhő, Én nem nagyon ismerem ezt a szót(szégyenkezős)
ha választhatnék akkor az elhízok alkesz mellett tenném le a voksot(kezeit széttáró) olyanná válni mégsem annyira megerőltető mint egész nap taposni a pedált 😅
Igazad van. Szánalmas vagyok. Te mi vagy? Egy rakás szar?
én a gyerek mellett simán elmentem egy hetes pecákra 3-4 napos motoros túrákra
mindenre is ráértem
olyan a világon nincs hogy x dolgot a gyerek miatt nem tud az ember megtenni, max az önpusztító életvitellel hagy fel....
A "türhőzésből" akkor levettem, hogy igen.
nyugi, nekem is vannak ilyen ismerőseim... jött az 50, erre vettek egy szénszálas biciklit, meg papagáj jelmezt, és onnantól ők lettek az akarat és a kitartás élő szobrai 😅 legalábbis szerintük 🤣
Sztem meg szánalmas... aki nem élt sportosan 25 évesen, arra ne 50 felett jöjjön rá - az csak jó duma, hogy a gyerek miatt nem ért rá.
alkesz az szar mert lassú, a drog gyorsabban elviszi az embert, a herbál olcsó és nem kell sokáig baszakodni vele
Pánik? Nem. Mikor a gyerekek felnőnek és már és már nem róluk szól minden akkor a szülő választhat. Van a normál út: elhízok, alkesz leszek,
Bepróbálkozok egy -18 évessel mert annak még elég lehethék?Vagy mi az a kapuzárás izé?
Vagy megcsinálok olyant amit nagyon kevesen ( az itteni szájhősök közül senki) nemk épes megcsinálni.
Bármilyen hosszú út volt azért szögezném lefelé,hogy mlas szerű türhővel alig lehet találkozni. Azok meg sajnos mind motorral akarnak vicceskedni úgy hogy az ordító kipfuffal akarnak megijeszteni.
A kapuzárási pánik csak alibi .
ez egy műalkotás! GYÖNYÖRŰ!
Az is, ezen nem veszünk össze, de az általa említettek is. 😆
jaj(fejét fogó)
Jé, egy biciglista 😆
Pedig télleg azok 😅
Aki mondja!
😅
majd ránézek a horgászigazolványomra abba benne vannak a tilalmi idők bevallom ritkán forgatom nem emlékezhetek mindenre(kezeit széttáró)
TeCCik, hogy minden szépen és biztonságosan le van fedve a hajtásoknál...
Gondolom a következö nagy projekt a légvédelmi sziréna installása lesz a "villany duda" helyett....
Igaziból eleve megcsinálhatta volna az egészet ilyen "felhúzhatós, lendítökerekesre", nem csak az önindítót..., akkor még megbízhtaóbb lenne. :-D
Hülyék vagytok ehhez. Mindenki tudja hogy a hekk hidegvérű, ezért a Tescó fagyasztó ládákban él.
2023-tól a dunai hekkre tilalom van június 16-ig
csak a balatoni hekk fogható március 31 után
milyen koca pecás vagy hogy ezt sem tudod?
"Messzire mész? Mert akkor húzd fel alaposan!" :D