Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ja értem akkor az autóval nem is dolgozok a cégnek csak megvettem magánhasználatra 😂 Haszongépjárműre nincs cégautó adó akkor még egyszer, hogy értsd, céges juttatásom annyi van amennyit meghatározok magamnak enyém a cég(kezeit széttáró)
Adócsalás? Több is. Először is a cég tulajdonát magáncélra használod, vagyis jogtalanul igényelted vissza az ÁFA-t, és jogtalanul nem fizecc cégautó adót. Másodszor mint magánszemély, adómentesen veszel igénybe céges juttatást.
Személyautó után nem adnak vissza ÁFA-t, csak taxisnak, de ő, mint háziorvos, nyilván nem fog bádog falú dobozossal járni... 😆
mert mindent életszerűtlenül számolsz
ebben azt mi a fura(gondolkodós)
neked fura matematikát tanítottak az iskolában 😂
ja hát minden ilyennel is felszerelhető már egy autó manapság 😆
Nálam nincsenek ilyen luxusok. A hátsóajtót is úgy nyitod, hogy csinálsz egy lábsöprést az autó alja alatt enegem az ilyenektől kiver avíz nem beszélve arról, hogy pár év és tuti akkor szarik be rajta az elektronika amikor napokra távol van az ember valamerre azt vagy kinyitni vagy bezárni nem tudja 😅
én azt hittem ahol van ott azt kell használniuk. Ha én mennék fel kocsikázni a bicikliútra akkor meg felháborodás lenne na ez a kettős mérce 😂
hát nem(fetrengős) Egy autó annyi amennyi a listaára 😂 A vételárat bruttó fizettem ki nem tudom melyik része az adócsalás(szemeit körbeforgató) Nem tudom most abban neked mi a fura, hogy nekem ilyen autó ami használható. Azt sem tudom miért baj neked, hogy visszaadják a céges autó áfáját(kezeit széttáró) A nejednek is visszaadták a bömbi után(kezeit széttáró) és minden vállalkozásba megvett autó áfáját visszaadják. Ahhoz viszont forgalmazni kell,hogy visszaadják tehát ez sem ingyen van(kezeit széttáró)
akkor az putri
itt az egyik nyuggernek van az nyom egy gombot és behúzza az oldalajtót
de az extra kocsi lehet mert sötétített oldal üveges
Sajna nem kötelező nekik. Ez sztem egy hiba a KRESZ-ben, de annyira nem érdekelt senkit, hogy javítsák. Elütnek emiatt pár biciklist, de ki nézi? Viszont népszerűtlen lenne bekényszeríteni őket a bicóútra, hőzöngene mind (ezt itt is láthatod pár hsz-ban)
nem tudom mi a gombnyomásos(kezeit széttáró) Kimentem megnézni nekem minden ajtó húzókilincses(kezeit széttáró)
Nekem oldalra nyíló hátsóajtóm van az alatt elférsz. Ezt külön kell kérni felárként 😅 Az előd autók mind felfelé nyílók voltak na azt lecsukogatni meguntam az évtizedek alatt(kezeit széttáró) De azokon is van egy plusz fokozat, hogy a targoncaoszlop elférjen alatta. A két csillapítót el kell fordítani negyed fordulattal és már is 20 cm-it nagyobbat tát a hátsó ajtó(meghajlós)
Mit nem értesz ezen? Ha a 15 millás autót 12-ért kapsz meg, akkor az 12 millás autó, nem? Azt ne szégyelld, hogy adócsaló vagy, nálunk ez nemzeti sport 😅
Azért csak kibökted, hogy azon kívül, hogy életed szerelme egy dobozos oldalú furgon, ezért vetted, de annak is szerepe volt, hogy visszaadták a vételár negyedét, és még cégautó adó sincs 😁 megnyugodtam, a vér nem vált vízzé 🤣
Háziorvos mentesül a cégautó adó alól egyébként, mivel az állam finanszírozza.
vigyázz mert a jucika egyben sanyika is aztán meg ne basszon ha leülsz pihenni 😂
nézegettem ezt a proace kocsit
az oldalajtó gombnyomásos ez fasza, de a hátsó ajtó miért nem?
plusz hogy lehetnek ekkora buzik a tervezők már, nem férek el állva a felnyitott hátsó ajtó alatt
pedig a 190 centim nem mondható extrém magasságnak
nos az én autóm tojota állnéven ezért francia, mert a franciák már feltalálták a kényelmet 😅
nem(ujjával nemet mutató) 1 szériába tették a rav4-be a bömbi motort de akkora felháborodást keltett a tojotások körébe, nem lett több béjemvé motoros tojota 😂
ez egy állat 😆
Ha ma elkezdeném begyakorolni a produkcióknak csak az egyik elemét nem biztos, hogy menne addig amíg a föld vörös óriássá válna 😆
ahol van kerékpár út nem ott köteles haladni a kerékpáros? Vagy mi erre a szabály?
Húzzon a kerékpárútra(gondolkodós)
most azt nem értem, hogy hogy jön ide, hogy vissza lett igényelve az áfa? Qvázi azt írtad, hogy nekem szégyelnem kellene az autóm ezért keressek gazdasági bejáratot ha parkolok(kezeit széttáró) Erre azt írtam, hogy nem tudom pontosan most mik az autó árak de forma-forma lehet a 2 autó ára ha nekem szégyelni kell akkor neked is a tiédet(kezeit széttáró) cégautó adót a haszongépjármű után nem kell fizetni(kezeit széttáró) A hulladék bmw személyszállító ezért hiába céges nektek pengetni kell rá az adót.(kezeit széttáró)
Nekem az a jó autó amibe nem lefele ülök be és mindenhol van ajtó nagy raktérrel amibe illesztgetés nélkül pakolhatok(meghajlós) Nyílván nem mindenkinek ezek a szempontjai nekem 30 éve ezek tehát nekem egy személyautó tulajdon képen nem érne meg egy tányér pörköltet sem. 😅 ivekó déjli méretű autóm van de azt nem szeretem nem lehet vele parkolni városban meg az én melómhoz-hobbimhoz az a méret már szükségtelen lassan eladó sorba is kerül, mert kerülgetem csak egy ideje. (óranézegetős)
Tisztelt Hallgató!
Köszönjük a témával kapcsolatos hasznos hozzászólását!
🤣
tükröt ülést, és ergonómiát még mindig nem sikerült a toyotának feltalálnia. Egy 30 éves transit/transporter élhetőbb. Nekem is toyota/lexus van de nem szeretem, csak utálok már szerelni
Ha már toyota, és minőség. A proace az a bmw motoros változat?
pesten gyorsabban haladok biciklivel mint te a szaros autóddal