Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ez tény. 😄
De attól még az autószerű valamit vezető a felelős. 😐️
de akkor is a biciklis a buzi 😂
Hát ez nem így van. Csak azok gondolják így, akik kívülről láttak még ilyet.
Látszik, hogy te is csak a saját ötleted szerint gondolod, hogy úgy vannak a dolgok, de sosem vettél részt mélyen ilyen eljárásban.
Aki a veszélyhelyzetet előidézi az a felelős. Ez nem változik attól, hogy a másik 30 vagy 35-el halad, attól ez nem elkerülhető. Az autós okozta a veszélyhelyzetet 100%-ban, ő a felelős.
Én úgy látom, hogy a tetejéről jött a kék villogás (a piros villanás lentebbről az fix), ezért gondoltam, hogy szabad ott lennie a kocsinak. De mivel nagyon okosan a Youtube gyufásdoboz méretben játsza le ezeket a szar "shorts"-okat, a tévedés jogát fenntartom.
Ezen az úton mennek mert ez hibátlan. De ha azt mondjátok, hogy 30-nál gyorsabban tilos akkor meg marad a főút.
Gondolom nem azért hívják ezeket verseny biciklinek mert hússzal sétáljon egy nem kényelemre optimalizált sport eszközön.
Azt 125-ös MZ-re is ráhúzták mert csak 90-el tudtam menni a 90-es megengedettnél.
Ekkor szoktam rá hogy a felező mellett megyek, aztán van hova menekülni ha ráhúzza, nem csak az árok.
civil autó volt nem volt a tetején villogó. Ez a tipikus felvágok a csajomnak viselkedés. A rendőr ellen eljárást indítottak, nem várta meg a végét felmondott.
felénknis ez a divat össze-vissta meg a bringa út a városban
néha kikerüli az 53-ast párszor átmegy rajta, házak-boltok előtti járdán megy szóval egy rakat fos az egész
jobb lenne ha nem lenne....
csak utálom a sok buzi bringást nem lehet haladni tőlük

az 53-ason meg nem egyszer húzták rám a kormányt robogóval
volt hogy már vettem le a bukóm hogy szétverem vele az embert de eliszkolt
Ezzel a bringaúttal a videón igazából nincs semmi baj, ilyen helyen jó tekerni, és itt nem is szoktak az úton tekerni mert semmi értelme, de főleg Pesten sok olyan bringaút van, ami ilyen amit mondasz. Felvették a pályázati pénzt, kiküldték józsit egy festékes vödörrel, a 20 éve is szar járdára és nesze bringaút. A gyalogos meg olyan mint a birka, a két sárga vonal között szeret kóvályogni mintha kötelező lenne. A kereszteződésekben az autós birka meg simán elcsap hiába van elsőbbsége a bringásnak, így aztán életveszélyes.
Aztán jó részük nem is vezet sehova, megy cikcakkba ahogy sikerült felfesteni, életveszélyes kereszteződésekkel aztán egyszer csak vége van egy parkolóban, vagy szántóföldön, aztán old meg magadnak a továbbiakban, ahogy akarod. Ha meg már úgy is ki kell ilyen helyen menni az útra, akkor továbbiakban nem is görcsöl senki azon, hogy kínlódjon a használhatatlan életveszélyes nyomvonal keresgélésével. Ezért van hogy az ember csak egyszer megy rajta végig, aztán soha többet. De legalább az autósok hisztizhetnek hogy ott a bringa út, miért nem ott megy a bringás.
Az meg, hogy az utak nem elég szélesek egy sávon belüli kikerülésre, az annyira nem izgat. Bogyó, meg Mlas agyvérzést kap ezen, az meg pláne csak örömmel tölt el 😁
Egyre inkább tudatosul bennem, hogy te is csak trollkodsz, még ha értelmesen is kezdődik a hsz.-ed a végére velős trollkodásba torkollik. 😆
szabály az szabály zéró a tolerancia
ha már 31 volt a tempó akkor 50/50 a felelősség
még a kocsi kárának a felét is kifizettetném a bringás családjával
ez mindenhol így van miért is kivételeznénk a biciklisekkel
bringa úton csak nyuggerek nagypicsájú fogyni akaró milfek meg görkorcsolyázó kismuffok vannak általában
és én a robogóval maxigázon 😂
meg tudom érteni az autóst aki ezen megy hiszen a bicikli úton közlekedők 99% semmi értelme hogy ott legyen mégis miliárdokat költöttek rá
aki meg tényleg céllal akarna menni rajta pl verseny felkészülés nem tud mert egyrészt fos állapotú szinte mind, másrészt meg a sok ráérős idióta teng-leng rajta
Még jó, a bringa úton csak elütik a bringást az autósok 🤣
Ahhoz korábban kéne kelned. Elég régi a videó, már mindenki látta rajtad kívül, és a YT kommentekben ki lett tárgyalva.
Ott hibádzik a story, hogy a sok kiba....tt országútis kanári sose megy a bicikli úton...
Mit szeretnél hallani? A rendőrnek abban igaza van, hogy használhatja a buszsávot. A kék villogó ott van a tetején, az neki a belépője oda. Ha nem lett volna kitéve, a taxisnak járna a pont.
Sajnos a rendőrbácsit valszeg olyanok képezték ki, akik a Kádár-rendszerben rendőrködtek és a hobbijuk a kötekedés, mert egyből a taxiegedélyt kérte és a hangnem is az a tipikus lekezelő "én vagyok a hatóság" jellegű suttyó körzeti megbízottas.

- Jó estét, uram. Elmondaná, miért villogtatott nekem?
- Civil autóval nem lehet a buszsávot használni. Nem ment a megkülönböztető jelzése, nem láttam, hogy rendőr.
- A kék villogót pontosan ezért hagytam a kocsi tetején.
- Elnézést, nem láttam.
- Öreg este van, sötét van, megértem, hogy nem látta. További jó utat, a viszont látásra!
- Még valami, biztos úr. Látom, hogy a megengedett sebességnél jóval lassabban tetszik haladni, ki is kerülném, de itt záróvonal van.
- Akkor most tessék elindulni és kerüljön ki balról, záróvonal ide vagy oda, nem akarom feltartani. Viszont látásra!

Ennek így kellett volna elhangoznia. De amíg a sok hasonló suttyó a Youtube-on azon fröcsög, hogy a taxis mit "önkéntesrendőrködik", addig itt bizony Balkán lesz.
de meg vagytok ütközve ezen? 6 km belátható kerékpárút ha még motoroznék 6 telibe végigmennék rajta(kezeit széttáró)
Azt hittem a taxis ws rendőr videókhoz több vélemény lesz(legyintős)
Nem részben, hanem 100%-ban. Nem abból lesz a baleset, mert 30 km/h felett tekert. Hanem abból, hogy ott száguld egy "autó" szerű valami....
Szeretek azon a remek úton időmérőzni. Meglepődnék ha szembe jönne egy ilyen dodzsem 110-el
részben mert max 30 lehet menni bicikli úton
A saját kitépett lábával kéne agyonverni a barmot. Ha szembe jön egy országutis 35-40-el ( jogosan mert ezért van az út) akkor meghal a villanyautós buzi miatt
Egyik haver csinálta meg egyszer az eredeti Monaco-s Mini Morissal a Hungária körúton, hogy beállt a sor, motorosok mentek el mellette, eldurrant az agya és utánuk ment a sorok között 🤣
ezen semmi meglepő nincs(kezeit széttáró)
én ezt kőrös-kecskemét között majdnem megcsináltam a proesszal, mikor hónapokig basztatták az utat azt állandóan beállt a forgalom 😆
Mire bátorságot gyűjtöttem hozzá addigra eltűnt a kerékpárút amit néhány éve még nagy csinnadrattával adtak át a 2 település között 😅
Most lesz 2x2 sáv jó sokára szerintem kerékpárútnak nem lesz már hely 😅