Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem.
azért egy lámpa nélküli gyalogátkelős kereszteződésbe városban csak fel pillant rá a pilóta nem?
ja azt jön colombó visszakérdez a ballonkabátjába, azt már tudja is ki a tettes 😅
senki sem jön rá
leesett a hídról aztán ennyi
motort meg inkább félretolom a gazba sok a cigó a parton úgy is ellopják
okos ember nem megy a csillagba
😂
Hát nem tudom, vezettem egy csomót főleg régit, de nem mindegyiken volt az újakon meg mégannyira sem (vagy csak nem tűnt fel), amúgy nem életszerű, hogy elinduláskor belenéz az ember mert jobbra-balra előre oszt go, de felső tükörbe valamelyik oldalon nem annyira, az inkább ki-beállásnál centizésre használatos.
akkor a laza állampusztát elfelejtheted 😅 Mégy a csillagba szegedre 😅
Ott rosszabb lesz a sorsod szeretik a malackákat 😅
Szóval buzi leszel ha akarod ha nem és az aktus rosszabbik oldalát nyered meg naponta négyszer-ötször 😅
szerintem még most kezdj el megtanulni tolatni(óranézegetős) 😅
mert szaros béemvéd van 😅
A profik mercit vesznek arra gyártottak külön erre a célra célzókát a motorháztetőre 😅
majd dekopír fűrésszel kivágom az oldalait(kezeit széttáró)
Ezek szerint a régebbi típusokat nem kötelezték az utólagos felszerelésre(kezeit széttáró)
Sztem már 10 éve is kellett az ujakra. Utólag meg nem kell felszerelni csak gyártani. Igy akár a mai napig is közlekedhet még amin nincs.
De nem sikerült valszeg elhibáztam🤣
Te választottál magadnak zárt furgont közlekedésre bazdmeg... Oldd meg hogy kiláss belőle
dobom a vízbe motorostól
senki sem tudja meg 😂
Na ez igaz minden fordulós tolatásom paraszt módon történik 😆 Ennyi a lehetőségem(kezeit széttáró) Majd amikor a megszokott horgászállásodból tolatsz ki azt a svarbis papi a jobb és balkormányon elhelyezett diszperzites vödörrel átesik rajtad mert elétolatsz és szerencsétlen módon elhalálozik vége a horgászatnak néhány évre. (óranézegetős) Állampusztán nincs horgászati lehetőség(gondolkodós) Ott állattenyésztésben kell gonodolkodni(fetrengős) A pozitív az, hogy nem lax a helytől messze 😅
ha ez így van akkor nem tudom a szóban forgó mamikát aki átment a kamion előtt a kereszteződésben, miért taposta el a nyerges, (kezeit széttáró) A pilóta csak felpillant a feje fölé és látja a kamion orra előtt zajló eseményeket. Anélkül, hogy bele nem néz el se sem mozdul a helyéről. Mi még 10 éve simán olyan nyergesekkel mentünk amin nem volt ilyen tükör, mert nem volt kötelező. Ha azóta már igen az üdvözítő(meghajlós)
Te röviden nem tudsz irni? Szerinted ezt ki olvassa végig? 😁
Egyébként elég rég kötelező tartozék a nagy autó (7.5 t felett plusz busz) elején lévő holttérfigyelő tükör.
hátranézni nem tudok mert nem tekeredik a gerinc
persze neked kell a jogsit elvenni mert paraszt módon kitolatsz a másik elé
én nem tolatok ki senki elé sem 😉
volt egy ilyen ismerősöm aki csak előrevezetésből vizsgázott 😆 Egyszerűen képtelen volt tolatni egy körpanorámás 2t wartburggal 😆
Szóval te is ez a kategória vagy(gondolkodós) Még csak tolatni sem tudsz de te vennéd el az én jogosítványomat örökre(fetrengős)
én csak előre megyek, be sem állok olyan helyre ahonnét tolatni kell
az udvarban is inkább megfordulok csak ne kelljen tolatni
a peca hely a tolatós de onnan meg màr annyiszor kiálltam hogy nem is nézek hátra, bár ha hideg van nincs is értelme hátranézni mert minden üveg full pára
amikor akad a tetőcsomagtartó egy faágban akkor kell kormányt tekerni és már kint is vagyok
110-el mégy el a kerós mellett 30 cm-re és te linkelgetsz nekem a kreszből 😅 Simán fel is boríthattad volna(gondolkodós)
Jaj(fejét fogó) a másik okos 😅 egyrészt szerintem te egyébként is így tolatsz mert nem hiszem, hogy képes vagy még hátra oldalra fordítani a fejed a körablakos asztmakombiba 😆 Másrészt kipróbálhatod, hogy mit lehet látni ilyenkor elég csak a két hátsó ablakon fent hagyni a nap elleni felragasztott karton papírjaidat már is rájössz, hogy hátrafelé elfordulni vakon vagy 😆 Bár szerintem te vakon vagy kartonpapír nélkül is(fetrengős)
egyébként metszettem a mepszből egy példát. Gyakran vagyok kénytelen ilyen helyeken parkolni. Kecskemét belvárosi körgyűrű ahol általában egymás seggébe ér a forgalom annak sem egyszerű kitolatni aki látja a forgalmi helyzetet(kezeit széttáró) Megnézném, hogy te dobozzal, hogy tolatnál ki a halszálkás parkolóból a főútra 😅 Bár amilyen hülye vagy reggel 10-től este 10-ig várnál, hogy csillapodjon a forgalom(fetrengős)
Nos igen ez a csinos fehérpulóveres hölgy szépen hátrafordul és bármerre teszi az autó seggét lát amit látnia kell.
Ha én hátrafordulnék az enyémben legfeljebb az ülés fejtámlákat látnám(fetrengős)

"Tehát ebből következik, hogy bármely veszélyeztető tényező – kilátás korlátozottsága, átlagosnál nagyobb forgalom, gyalogosok veszélyeztetettsége – esetén, akár személygépkocsival történő közlekedés közben is, gondoskodni kell irányító személyről."

és ezt is leírtam amit itt taglal a cikk, hogy tolató segédet kellene alkalmaznom minden tolatásnál a kilátás korlátozottsága miatt azért úgy gondolom ez nem elvárható 300 ezer furgonostól 😂
Itt kellene valamit módosítani szerintem úgy, hogy vagy a kreszt módosítanák ennek okán vagy köteleznék a gyártókat olyan műszaki felszereltségre ami lehetővé tenné a holtér leküzdését. Na amíg ez nincs addig az ilyen faszkalapok mint akár te értetlenkedve rázzák az öklüket dudálás közben 😂
te csak ne visszakozzál már benne vagy nyakig a saját hülyeségedbe 😅
Hát köszönöm 😆 Segítettél számomra megoldani egy eldöntendő kérdést(gondolkodós) Eddig csak azt hittem simán hülyének tetteted magad de sikerült bizonyítanod, hogy hülye vagy te minden féle tettetés nélkül 😂
Nos tudom, hogy a magasan pozicionált bmw,ből tolatáskor ellátsz hátrafelé akár jobbra, akár balra. Mivel van oldalt hátsó ablakod mind a 2 irányban. (kezeit széttáró) Hátrafordítod a kicsiny nyakad és kiválóan lácc mindent is. Mivel feltehetőleg furgonban életetben nem ültél a viváró meg gondolom körablakos így ezek szerint nem sok fogalmad lehet mennyi az amit kanyarodó tolatásnál lát egy ilyen dobozból a pilóta. Én segítek(meghajlós) Semmit(kezeit széttáró) Na azt visszavonom, hogy csak a nő hülye, ha itt laknál és kényszertolatásból kihajtanék eléd a főútra vagy egy parkolóból te is nyomnád a dudát mint süket az ajtót értetlenkedve 😅
Pont ezért írtam a kresz oktatásban ennek anyagnak kellene lennie. Hogy az olyan fogalmatlanok mint pl. te tudná, hogy az aki ilyen dobozzal tolat ki az nem lát belőled az ég világon semmit(kezeit széttáró) erre kellene megtanítani a b kategóriásakat, hogy legyen meg az a tolerancia ha ilyennel találkozik megáll és udvariasan elenged dudálás és ökölrázás nélkül(kezeit széttáró)
Aztán azt is leírtam szerintem egész érthetően, hogy a tolató emberre húzzák rá a vizes lepedőt szerintem helytelenül hiszen a jármű sajátosságaiból adódóan koráltozott a kilátás a forgalomra. (kezeit széttáró)
Most ezt leírtam még1szer bár szerintem úgy sem fogod azt megérteni, hogy nem lehet hátra-oldalra látni egy dobozból ehhez nincs meg a megfelelő intelligenciád 😅