Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Na de lefelé?
Hát mer hülyén csinálod hivatalosan, papírokkal Azt nagyon megnehezítették
Kend be magad bagarollal, indulj neki a ződhatárnak, és tanulj meg angolul 2 mondatot, hogy "szír vagyok, nem beszélni nyelv". Tárt karokkal fognak várni, kapsz biankó bankkártyát feltöltve, meg bemondásra segélyt.
Én inkább akkor nem megyek,vagy kifizetem a teszt árát.De szerintem idén az inkább nem megyek verzió lesz.
Ne a nyugattal példálózzál. Ha én bemegyek a kórházba és azt mondom hogy bocs síeltem szerintem eltört a lábam.Hát nem fognak rám verni semmit. A dohányosra sem verik rá a tüdőrák kezelését,de még a drogosra sem az elvonót.És akkor én meg fizessek azért mert rám engedtek egy ilyen szart?Ez vicces.
Pontosan.
De aki fizet 2 misit, az közben felvesz 10 millert (majdnem).
Ja, hogy nem mehetek külföldre.
A legtöbb nyugati országban az ilyet rád verik, ha nincs külön biztosításod rá. Síelni ugyanis nem kötelező...
Nem, ezek csak tények... halvány fingod nincs, mibe kerülnek ezek a dolgok... azt hiszed, te sokat fizetsz be, de nyugodtan hidd el, az is eltörpül a kezelés költségéhez. Egyedül az menti meg a helyzetet, hogy befizető több van, mint ápolt.
Ja,egyébként meg ők engedték a nyakunkra a vírust,ez a minimum hogy fizetik a költségét.
Pont úgy ahogy a síelés közben eltört láb is,és azért azt ne felejtsük el hogy az unió a kovid miatt nem kevés lóvét ad.
ez már ilyen frílaci féle gondolatmenet aki dohányzik az neki van sokba mert ő fizeti a kórházi kezelését
F2-ő mit szóljon amikor 2 millát befizet maga és az alkalmazottjai után tb-re kórházat meg talán ha kívülről látott? Bár hasonló a helyzet nálam is
arra azért vigyázol
szerintem lyukat beszéltél a hasába te a fidesz fogadott prókátora a szolgálati autódat már ismerjük A megszerzésének története meg egy központilag felálított ótvar nagy hazugság
Most őszintén mennyi a fejpénz
...de a betegek napi több 100 ezres költsége a köz zsebéből megy.. ami megmaradna, ha nem kapná el a betegséget.
Ha úgy lenne, hogy a kovidos felgyógyulása után kap egy 2 millás számlát - valszeg nőne az oltási kedv
Akkor vigyáznom kell,még a végén elvesztem az első helyem.
ezen egyszer én is agyaltam egy 6-8 percet de nem jutottam eredményre
ezzel pont így vagyok. Bár kicsit szégyelem is magyam , hogy van miben egyet értsek veled
mert nem a minőségi argust ittad gondolom ez eszedbe sem jutott Szír-szar tuborg-tól, heinekentől mit vársz?
belőled a rosszat váltotta ki ez a vírus
a józan ész ellen
ki szerint és milyen alapon?
bogyó annyit agitálsz oltásról meg pártokról a végén zotya belép a momentumba
Hová gondolsz?!
Nyomatékosan javasolták....
megfenyegettek?