Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

jaja, akkor nem fájna most a derekam, és itthon - valószínűleg - ebédet is kaptam volna.
Mit nem lehet érteni a Murgán? https://hu.wikipedia.org/wiki/Murga
nincs járvány után
irány a reumatológia az kb egy hónap mire fogad aztán lehet gyógytornázni a sok öregasszony között
azért jó mert olyan mozdulatokat is kell csináli amit általában nem szokott az ember
miután megtanultad max egy labdát vagy görgőt vagy ilyesmit beszerzel és otthon így indítod a reggeleket
a gipszem után bettem én is a fitnesz labdát mert itthon is erősítettem a lábam
Valamit csinálnom kell vele, de majd csak a járvány után - ez így nem maradhat: mi van, ha valahonnan nem bírok hazajönni?
gyógytornázz, szinte mindig kurva jó, főleg olyannak aki egész nap ül
elmászkálsz 2 hétig utána otthon is tudod csinálni
anyámnak vagy 5 darabban van a gerince legalább 20 éve aztán egész jól elvan
Nekem xar nap volt a mai, valahol Komlón becsípődött a derekam, utána már se fotó, se "élő" bejelentkezés. Most értem haza, és majd' összecsinálom magam a fájdalomtól.
Vótunk ott is.
Mi most èrtünk ide. Gyere vissza
A belépésre a tavalyi rendelet vonatkozik, az első link rögtön
11:15 kor jöttem el ott mellette....
Valamelyik homár nem volt dél és 12:30 között Bonyhád és Pécs közt? egy csomó motorost láttam...
Maragyotthon......nem kell nyitni mert veszélyes.....a hamburgeres se kivétel mert neked az jó.
Abaliget, tópart. Kedvenc hamburgeresem zárva, éhes maradtam.
Ha jól értelmeztem.akkor mától nem.
Bonyhadon szocializalodunk.
Gunarasfürdö.
Barmit jelentsen is.
Én jelenleg Murgán dohányzom.
Aha...

"Micsoda? Amikor a gyerekek lyukas cipőben járnak iskolában meg nincs is pénz az online oktatáshoz laptopra, meg menstruációs szegénység van, még a maszkot is ebbül a kevéske kis segílykéből vegyük meg?"
"micsoda? +5%? Hát mibű? Most is veszteséges a műköröm és kutyakozmetikus vállalkozás, most még többet elvonnak, hogy megint sztadionokat építsenek belőle a Mészárosék?"
ha kicsit mászkálunk a duna árterében akkor én is megyek, most nincs fent a víz fasza helyek vannak
Kb, akkor indulunk.
Jaaa akkor még ráérek álljatok meg a bonyhádi molon.
Kb 1óra ?
Zoli most ért ide a földvári cukrászdához.
Hol vagytok, most öltözök.
Akkor várhatok kissé.