Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ez ilyen eccerű?
Semmi hatásvizsgálat meg ilyesmi?
Tehát szeptemberre tervezed az idei gurulást?
Dehogynem,kurz gyártani fogja a ruszkit,a dojcsok leszerződtek 30 millió adagra,asszem bajorok.
Csak az EMA ül rajta míg tolni kell a nyugatit üzleti érdekből,ha már embertelen tele lesz a töke a német polgárnak majd merkel mama odaszól az EMA-nak hogy mehet.
De addig nyomni kell a fájzet és a modernát.
De seráfütty, a Balcsit többször is körbe kerülheted.
Igen,de nem fog két igazolás lenni,vagy te vagy ő szív.
Vagy közösbe használjátok mint a kollégista csajt?
Max a gyurcsótány féle meg dk-s eu képviselőink hazaáruló szarkavarása miatt
A végeredmény szempontjából mindegy: téged nem fognak kiengedni Osztrákba motorozni....
Bennünket nem,max téged mert már teli a töke a normális népeknek a kibaszottköcsög liberálnácikból kint is.
Mindenki utál bennünket, mint a xart?
Lassan már senkivel nem barátkozunk
Azok kik?
szerintem a ruszki jó lesz a baráti országokba
amúgy biztos vagyik benne hogy a ruszkit gyártani fogja több nyugati cég is
erősíteni kell
Nem biztos. Ha a who engedélyezi az eu nem fog keresztbe tenni.
Ott nem dk-sok ülnek akik teljesen szubjektiv döntéseket akarnak mindenhol.
Ja, és ott is marad.....
Akkor műttethetted volna a tokádat, az jó vastag
Kinai is napirenden van.
Tök mindegy: most szavazták meg hogy az EU-s "zöldkártya" az utazásokhoz csak az EU-ban elfogadott oltásokkal lesz érvényes. Szóval baxhatod a kínait, oroszt, ha beléd szúrják, ha nem.... (az orosz még változhat - ha engedélyezik).
én is mentem ilyenre. De nekem 500 mikron alatt van a szaruhártya vastagságom így nem műthető maradt a szemcsi
nekem a lézer 250 volt, spóroltam vele legslább 500 ezret
nekem 2 lencseszett/év volt a minimum de egy szemüvegem bírta 3 évnél tovább ami full napszemüveg volt a pecához ezen 75% sötétítés volt, felhős időben már semmit sem láttam vele
nem hamisítok, az teljesen más téma
be leszek oltva, csak más ül helyettem az oltási kisszékre
Eleve nem is közokirat.....
Bezony.....már egy órája megjelent a hirportálokon. Fel is háborított.
Most mondta a rádijó, hogy az ótási papír hamisítása közokirat hamisítás minősített esete lesz. Szóval ennyit Ini megoldásáról
Mert te nyugger vagy, vigyázol rá, és csak dk-s oldalakat nyicc meg de az igazi célcsoport, a fiatalok, nyomkodják egész nap folyamatosan, meg nem is kímélik - 2 év... ha szerencséd van utána veheted a kölöknek a másikat