Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

...és ez a 1,5 év nem véletlen... megint el kell adni egy újat. Pont te írod, hogy 2 évente cseréled... a nálunk gazdagabbak meg még sűrűbben. Rendes konzumidióta ájfonos meg akkor cserél, mikor kijön az új modell
...mindenképp a szoftverrel mahinálnak, abban van a legtöbb hiba is... meg az új "látványelemek" amik másra se jók, csak hogy lopják a proci időt meg az akkut az a baj, hogy már ki se lehet ezeket kapcsolni
tv csak lg
a többi szarkupac
Én meg pont azt hallottam hogy szar a samsung mosógép. Nekem az van de teljesen fasza. Csak már túl sokat gondolkodik.
ki kell kapcsolgatni a frissítéseket, úgy vettem észre akkor kb olyan marad mint vételkor
Azt is. De tévét még nem sikerült elfogadhatót
samsung odabaszós volt pl az s2 egy isten volt, egyik se ért a nyomába, utána már nem volt hová gurítani.... csak gurultak egyre lejjebb
haver a pár hónapos s6 telefont odatette az asztal szélére és egy mozdulattal csinált rá ety közel 90 fokos hajlítást
mistani hekyzetet nem ismerem nekem a sziamiau a1 tökéletes, bár az akku kezd kicsit gyengülni
amióta semmi sem frissít rajta azóta hibátlan
Nem mindenki olyan gazdag hogy ajándék ájfonnal villogjon.
Samsung? Egész elfogadható mosógépet gyárt, úgy hallottam
Hát jó, de nem értek egyet. Vagy tizenöt éve a család csak samsungot használ, kétévente készülékcserékkel. Nagyon sok tipusával találkoztam, használtam. Amióta nem csak telefonálásra használják a telefont azóta probléma a hardwer. Az appok, programok fejlesztések netes felületek olyan gyorsan fejlődnek hogy másfélév alatt szinte elavul az olcsóbb kategória a gyengébb belbecs miatt.
Nincs kis kezem de rohadt szar hogy már nem érem át egy kézzel.
Nőnél ez még zavaróbb.
Amúgy van benne egykezes mód,lecsökkenti a méretet.
Lányom most vett valami Sziamiau-t, 10pro vagy ilyesmi, új, 120 pengő. Panaszkodott, hogy nagyon jó, csak 6+ a TV rajta, és nagy, kényelmetlen soxor, de nincs kisebb
Nálam a 100-120ezres ársáv ami a max.
És ha a kijelző cseréjével elmúlik a ghost touch hiba,ami időszakosan előfordult egy-két évig semmi újat nem vagyok hajlandó venni.Ha nincs hiba még mindig a 9SE lnne a fő.
Tök jó hogy elfér a kabátzsebben.Nadrágzsebben.
Az a baj, hogy ezt elhiszitek, mint jó fogyasztó birkák... Hogy ez az "alap" teló, ennyit tud... pár éve még a csúcsmodellek hoztak ilyen értékeket...
Én felveszem az árnyékoló sapkámat, utána le merem írni, hogy ez egy kiba összeesküvés beleraknak hibákat, csak azért, hogy a drágábbat is el tudják adni... mert azt ki venné meg, ha ez is hibátlan lenne? Számtechesként ki merem jelenteni, hogy ez a hiba "misztikus" és messze nem indokolja a proci teljesítménye...
Emlékeztek? az Alma is betett a frissítésbe lassítót meg energia zabálót - hogy a hülye felhájpolt user lecserélje a rohadó almáját egy frissre - és ez is csak egy hír volt, mára mindenki elfeledte...
A hugom samsung mániás,viszont telekomos így jó áron lett véve,lepasszoltam családtagnak és lett egy Mi10 Lite,az már 5G-s,kommunikál a csippel.
Állítólag 3 hónap és kipurcanok.
Amolet,dual sim,qualcom proci,minimum 6/64 Gb,és a kijelzőben legyen az ujjlenyomat azonosító.
Jah és ne bazinagy lapát.
No a két utolsó gyakorlatilag eltünt mostanába.
Az A41-el az volt a gebasz hogy lassú volt,amúgy nem rossz,nagymamáknak jó.
Egyenlőre nincs kis méretű középkategóriás telefon,egyre kevesebb az amoled és az ujjlenyomat azonosító felköltözött a bekapcsoló gomb helyére.
Legalábbis a 9SE után kihalt a 6" alatti,és a mi11 is inkább 100e körüli áron IPS paneles.A drágábbak meg ujjnyom a bekapcs helyén.
A40 elég alap a samsungnál.....nagy csodát ne várj tőle. S vagy Note sorozat ami reccenés és problémamentesen fog dolgozni. A többi csak telefonálásra meg sms-re jó.
Jelenleg ez van,tudja fene miben valtozott,eszre se vettem.
Az ez, A40... akkor vettem, mikor megjelent, 70 felett volt. Én csak AMOLED-et veszek, ennek meg jók voltak a tesztjei mindenhol. Nem gamer gép, de azt pont leszarom
Érdekes az akadás... nem minden oldalon, ott is úgy, hogy megáll, mintha le lenne fagyva, nem reagál semmire - aztán 2 mp, és megy minden tovább, mintha mise történt volna
Szempontjaim: AMO, dual SIM, használható kamera, ne valami noném fos legyen, meg hogy ne legyen kiba nagy tepsi - ezeknek pont megfelelt. Meg persze én nem tolok százezreket ilyen vackokra, nekem nem státusz szimbólum
Én sem értem mire jó ez a sok frissítés, akármi frissít, mindig egy kicsit szarabb lesz.
De ez egy 2 éves, alsó-közép kategóriás kínai telefon: Android 8-ról indultunk, de még most is rendszeresen fejlesztik rá a szoftvert.
Nemigen,csak nem samsung.
Egy pár hónapig volt valami A40 vagy 41...............gecilassú dög volt médiatek procival.
Samsungomon 2 hónapja az van - sőt a múlt héten még egy kisebb frissítés is volt... Én rühellem is az ilyet, változott a felület, nem tom, mi a faxt kell kavarni rajta állandóan, volt, amit keresgélnem kellett Persze jobb nem lett, csak más
Rohadt gugli böngésző persze ugyanúgy akad néha, pedig nem a legolcsóbb teló volt (de nem is a legdrágább) Akkor is, a Q annyukat, 200 ezres teló kell, hogy egy szöveges oldalt tudjak görgetni?
A cucc most is működik,bár kikapcsoltam.Még szerzek egy akkut,ha már ott vagyok és túrok bele.
Motorkázós telefonnak lesz használva,mert jobban elfér a tanktáskában,kabátzsebben mint a divatos 6,5" es társai.
Lesz benne egy feltöltős amire át lehet irányítani a számot.
Még ha az ujjlenyomazazonosító nem is megy már megérte.
Nomeg ha nem alaplap hiba a touch gondok.
Bár akkor szerintem nem időszakosan jelentkezne hanem állandóan.
Igyekezzél, mert állítólag májusban megkapjuk a MI9SE-re az android 11-et!