Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mert Te is minden apró szrt észreveszel. Hogy fog az a szegény felekezeti így Qrva naaaagy pénzt keresni rajtad?? Azért írtam így mert nem akarok zsidózni. Nincsenek megelégedve a normál pénzzel, mindegyik a LÖLÖ-t akarja utolérni!
Pedig tok jo dolog.
nem szeretem, kettő is volt, el is adtam.....
ha tv-zni akarok tv-t nézek
Pár elektronikai cucc,egy amoled kijelző,neked egyik se kell,és inkább tekerj a töködre egy marhakarám elektromos vezetékét,az lenne a bugis neked.
Tablet.
Bár a netflix annyira nem érdekel,HBOGO csak azé van mert csomagban jött,de azt se nézem.
Ami érdekel az le van tőtve.
És megy fel a PLEX-re.
Na nem én csinálom,csak úgy ott van.
hogy rohanjanak meg Az az esztk keret került 60 pénzbe 3 éve. Marha módjára hagytam magam rábeszélni valami réj keret vagy mi
A cimborám párszáz ft-os teszkós szemüvegének pont ugyanolyan keretje van hagytam magam meghintáztatni
Neked elhiszem, hogy létezik már egy-egy ilyen....
Abba semmit nem raknak, ne aggódj
Netflix, HBO Go... ennyi....
c2-esembe is raknak a szemetek ilyen lassító, meg energiazabáló sz@rokat?
A toka, a susogós jogging, és az SZTK szemüvegkeret is kimaradt....
mi kerül ebbe ennyibe?
Inkább belepisálnék a konektorba mint ilyenért pénzt adjak
Pont azért írtam hogy ANTI patikus vagy!
nyomógombos telefont kifelejtetted Egyébként a többi stimmel
Nade TV minek?
milyen patikus vagyok én?
A gyógyszert is utálom, nem,hogy még patikus is legyek
Pedig van köztük egész elfogadható.
pont lg-t soha de soha
Az alsó és közép kategóriásakat az avulás, gyengülés miatt meg amugyis olcsón adja a szolgáltató. Az enyém vagy 8 éve note sorozat valamelyikje, azokkal nincs gond, amiket lecseréltem ismerősöknél mai napig mennek és szeretik nincs semmi lassulás fagyás vagy más probléma. Céges mindegyik, én csak a korszerűsítés miatt cserélgetem. De egy S vagy note átlag felhasználónál még 6-7 évesen se lesz problémás.
A lónak a f@szát. Ha tavaly a - már akkor is bő egy éves - kínai kacatfonomra nem jött volna meg az android 10, akkor most nem tudnám használni a kocsiban az android auto-t, csak új készülékkel (vagy barkácsszakkörös hegesztgetéssel apk-ből). Pedig amúgy semmi nem indokolja ennek a telónak a cseréjét: 2 év után is karcmentes, mindent tud amit nekem kell, igényes (fémház és üveg elő/hátlap), picike és ráadásul az akksija 2 év után is hibátlan. Szintén szoftveresen "jött meg rá" a 30W-os gyorstöltés funkciója, így fél óra alatt nulláról fel lehet tölteni a megfelelő töltővel.
Egy ideig volt messenger-em.A halálba kergetett a csipogás,úgy daráltam le mint a sicc.
Pedig csak egy pár fős csoport volt.
Panasonic plasma - de az már nincs (új, mert nekem az van) Annál csak egy jobb volt, a Pioneer Kúró. Most ami jobb, az OLED, de az 800+ ilyen méretben
LCD fosokat 50"-ban csak büntetésből néznék...
...de a zsebébe attól még nem fér be - és ezek mindenhova magukkal viszik, és kézközelben, hogy le ne maradjanak valami űber fontos féccbuk bejegyzésről
Jaja, Samsung mosógépünk van, és nem rossz, pedig olcsó volt (80 ezer - 5 évvel ezelőtt)!
Tv-ből csak Sony-t.