Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Aliexpress csodaja,mi9se kijelzo 25e ert.
Es vegre nem kimosott es osszement.
Kivancsi vagyok hogy mukodik e.
mindent meg lehet találni, sok ember bízik egyes eszközökben vagy oldalakban stb
de attól még ha igaszán akarják megtalálják
Zokni szandál hasitasi. Pipi design.
Pipi egy setalo hasitasi.
Ne bántsátok a Pipi-t! Ő egy végtelenül kedves, antipatikus fiatalember.
Mondjuk az ilyen agyhalottak inkább ne is
Okos vagyol pipi.
na ez jó hír már csak 15%-unk nem alkar oltakozni Ez azt jelenti 8,5 millió igen Remélem aki akarja meg is kapja minél hamarabb, azt a maradék másfél milliót nem b@szogatják persze jó nagy lesz az ország Maradunk benne 1,5 millióan, mire lecseng a az indiai 2-es,3-as Malájziából kell importálnuk hölgyeket magunknak
Meghalt egy régi ismerős és meg akartam nézni milyen kép van róla és a nickneve F-es volt így találtalak meg ahogy kerestem.
ki akarna téged megtalálni Már annak is örülünk ha itt kevest vagy
Igen....
Nem ezen az oldalon..... ahol találtad....
profil@
Működik, a saját új peofoldizájnodban már elérhető csak a régiben nem.
Nem ezen az oldalon találtam. Viszont ezúton jelezném a góréknak, hogy a pü. funkció nekem nem működik.
Ezen az oldalon erőteljes GDPR hibák vannak aki nagyon akar, amúgy bármikor megtalál
Én emlékszem rád,... mert akkor is tudtam ki vagy.... te nem tudtad, ezért nincs meg...
valószínűleg már elmennénk egymás mellett, mert sok éve volt... de az általad megjelölt idő után volt...
hülye vagy te ehhez igazából csak rajatszol, de ha nem tenned sem történne semmi.....
Neked biztos,nem birná el a hasitasi.
Ezt is felirtam a gombokert vehető lakasok mellé.
3 hónap múlva a kormány azért fog könyörögni, hogy ne oltassa magát senki
Maradjon még valamennyi élő az országban
ehhez ilyen drága egy lámpa? Ha jól sejtem egy lámpatörés akkor már gazdasági totálkár
kész vagy a bontással?
és ezek csinálnak vakcinát