Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Palmatex-el vagy pillanatragasztóval raktam fel.Forogjon el ha tud
Az enyémnek nincs végsúlya és mégsem vibrál a kormány pedig ez a blokk eléggé rezonál.
Tegyél rá egy rendes alukormányt vagy cseréld ktm-re.
Ini! Nem is annyira jó az az állás: https://www.vezess.hu/magazin/...
A gyári kormányvégsúlyok gumi dugósak, azt szorítva bele a csavar a kormánycsőbe. Bízom benne, hogy ez a markolat jó lesz. Bringás markolatból lenne nagyon klassz, de az a gázkar felől nem megy rá.
próbáld ki dűbellel feltenni a súlyt, ha bele lehet dugni a kormányba, mert láttam olyat ahol egy lemezke volt belehegesztve és ebbe tekerték a végsúly csavarját
Ez mindig is ilyen volt, de a fűthető markolat (amit én vettem rá) rengeteget javított a helyzeten: vastag volt és meglehetősen puha. Azóta szenvedek megint, mióta az lekerült a vasról.
akkor ott nagy a baj
nekem ezek(ilyenek csak plusz cső van még benne) szinte nullára csökkentették a kormányrezgést: https://shop.menet-trend.hu/:n...
Szalvétával.
Pár száz km után már két-két ujjal fogom a markolatokat, mint szűzlány a legelső f@szt.....
Vegyél motort.
60 dekás a 2 gyári kormányvégsúly.
tegyél súlyt a kormányba, kurva sokat ér nem tudom végsúlyod van-e de ha nincs egy bazi nagy belevaló(16-18mm átmérő) betondűbel rengeteget számít
Ne csavarj belőle vizet, csak "pihentesd" a kezed a markolaton.
Engem nem tol a szél, fél négyzetméteres plexi van előttem....
Rezeg, vibrál ez a xar. Anno a kis csótány blokkja gumi szilentekkel volt a vázba erősítve (mint anno az MZ is) ez meg simán mereven becsavarozva. Basszák meg az olcsó motorjukat a Suzukinál.
túl lassan haladsz, ha jobban tol a szél nincs annyi súly a karokon
Én a nem olcsó Oxford fűthető markolattal jártam így: 4 év alatt szinte "elolvadt", egy merő ragacs lett az egész. Itthon egy pár új, de rettenet hitvány (vékony, kemény) markolatot találtam, tavaly az lett feltéve az Offord helyére, viszont ettől fáj a tenyerem, csuklóm. Ha már úgyis rendelgettem egyéb cuccokat, akkor egy futárköltséggel ez is eljön.
Mert nem tiszteltétek őket, ki a franc akar olyan portán nevelkedni ahol csendőr pertuval beszélnek szegény hízóval?.......az ilyen egyen csótányt, patkányt meg amelyik elviseli ezt.
nekem valami hasonló van olyan 3-4000km bír ki aztán "taknyos" lesz és elforog
Márton kandúrt én magázni szoktam....

Más: megrendeltem az aktuális motorszervizhez a 4 liter MOL olajat Nyíregyházáról, illetve az olaj- és légszűrőket, gyertyákat, valamint egy pár igen olcsó, de leírása szerint nagyon puha kormánymarkolatot a Motoralkatrész-eu-tól. Remélem a markolat beválik, mert ami most van rajta az kurva vékony és betonkeménységű: https://motoralkatresz.eu/termekek/PROGRIP/Univerzalis_markolat_714_Rally_fekete/
nem tart itt már disznót kb senki sem
Tehát tiszteletlenül bánsz szegény jobb sorsra érdemes jószággal. Fogadjunk ha átmész a szomszédhoz akkor a sertését is tegezed! ....jellemző...
én a kicsit "mivan te kis buzi" szavakkal köszöntöm, ez szerintem magázódva elég bénán hangzana
a nagy az csak natúran " szevasz te szőrös állat" üdvözlést kap, azt nem merem buzizni
Hazajövet egyre többször tapasztalom, hogy a kutyánk tiszteletet érdemel és ezen agyalva rájöttem, hogy én tiszteletlenül tegezem hisz nem kérdeztem, hogy tehetem-e? Holnaptól magázni fogom míg mást nem mond, remélem más is ezt teszi aki tiszteli a háziállatát.
Akkor megvan a telszámod és a neved egy oldalon.....elfelejtetted magad törölni. Netán abban az időben találkoztunk?....agyalok rajta amióta mondtad, hogy találkoztunk már, hogy hol?.....netán a cégnél ahol 2004-2009 között dolgoztam?